לוזון: אני נוהג בשקיפות

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון פירסם תגובה רשמית בעקבות חקירת המשטרה בעניינו. לוזון: אינני ולא הייתי מעורב בנושאים הקשורים בהעברות קבוצות ובשיבוצן במחוזות

יום שלישי 16 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

 בתגובה לפרסומים בקשר לחקירת המשטרה בעניין העברת קבוצת כדורגל מליגה ג' ממחוז למחוז, פירסם הבוקר יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון את הדברים הבאים:

"ברצוני להבהיר באופן החד והברור ביותר כי במסגרת תפקידי כיו"ר ההתאחדות אינני ולא הייתי מעורב בנושאים הקשורים בהעברות קבוצות ובשיבוצן במחוזות. כיו"ר ההתאחדות וכאיש ציבור, אני נוהג בשקיפות, באמינות ובאחריות לא רק מכוחם של נהלים ותקנים, אלא בעיקר מכוחו של מצפון אישי וערכים. אני מקווה כי רשויות האכיפה ישלימו את חקירתן בעניין במהרה וביעילות לטובת כל הצדדים המעורבים וגם אלה המעורבים לכאורה."

דובר ההתאחדות פירסם בשם ההתאחדות  כי: "מייד לכשנודע להתאחדות על בדיקת המשטרה, בוצעה בדיקה מקיפה באשר לאופן בו בוצעה העברת קבוצת טוברוק למחוז השרון, לרבות בדיקת הקריטריונים והנהלים הקשורים בתהליך. בתום הבדיקה נמצא כי התהליך נעשה בהתאם להוראות התקנון ועל פי הנהלים המקובלים בהתאחדות לכדורגל. 

יצוין כי במהלך עונת המשחקים המדוברת בוצעו העברות דומות כגון, העברת מכבי השרון נתניה ממחוז שומרון למחוז שרון. העברות מעין אלה נעשות כדבר שבשגרה על בסיס מקום פנוי ועל פי שיקולים גיאוגראפיים ובהתאם להוראות התקנון.

יודגש כי הן קבוצת נס טוברוק והן קבוצת מכבי השרון נתניה משויכות באופן גיאוגרפי לאזור השרון".  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק