פול אינס פוטר מבלקבורן

מנג'ר בלקבורן פוטר היום מתפקידו, אחרי שהשיג 3 ניצחונות בלבד ב-17 משחקי פרמייר-ליג וקבוצתו הידרדרה למקום ה-19 הטבלה. סונס, אלרדייס וקרבישלי מועמדים לרשת את אינס

יום שלישי 16 דצמבר 2008
אסף בילגורי
 מגפת פיטורי המאמנים באירופה נמשכת והמאמן האחרון שמשלם את מחיר הכישלון הוא פול אינס, המנג'ר הכושל יש לומר של בלקבורן רוברס. אינס בן ה-41 שהתמנה למאמן ההקבוצה ביוני במקומו של מארק יוז, השיג את ניצחון הליגה האחרון שלו ב-27 בספטמבר.

יו"ר הקבוצה ג'ון וויליאמס התייחס לפיטורים והסביר: "3 ניצחונות ב-17 משחקי פרמייר-ליג זה מעט מאוד עבור סגל שבעונה שעברה סיים שביעי בליגה ועכשיו הוא במקום ה-19. אנחנו בסכנת ירידה ממשית וחייב להתבצע זעזוע".

מאמן הקבוצה לשעבר גרהאם סונס הוא המועמד המוביל לרשת את אינס כמנג'ר בלקבורן. גם מנג'ר בולטון לשעבר סאם אלרדייס ומנג'ר ווסטהאם לשעבר אלן קרבישלי מועמדים לתפקיד.

בלקבורן הובסה במחזור הליגה האחרון 3:0 בחוץ מול וויגאן בעוד תצוגת נפל שלה וזה היה מה ששבר את גב הגמל מבחינת הנהלת בלקבורן.

וויליאס הוסיף ואמר: "ההישרדות של המועדון זה המטרה העיקרית שלנו כרגע והפוקוס שלנו יתמקד כעת בלמצוא לאינס מחליף שאנחנו חושבים שיוכל לעמוד במשימה. בכל מקרה אנחנו מאחלים לאינס בהצלחה בהמשך".

אינס מונה למנג'ר הקבוצה ב-22 ליוני וחתם על חוזה לשלוש שנים. למרות סגל מוכשר עם שחקנים כמו רוקה סנטה קרוז ואחרים, אינס לא הצליח לשמור על ההצלחה של מארק יוז מהעונה שעברה והדיווחים באנגליה דיברו על אי אמון של השחקנים במנג'ר.

צילום: רויטרס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק