ביתר בדרך לפירוק?

ההתחייבויות של גאידמק לעונה הבאה הן מעל 60 מיליון שקל ולתקציב לעונה הבאה יחסרו 10 מיליון שקלים. מקורבי גאידמק מספרים שאין מנוס מהליכה לפירוק. תמוז סובל מקרע במיניסקוס ויעדר כחודש

יום רביעי 17 דצמבר 2008
אשר גולדברג
 בית"ר ירושלים עשויה להיכנס להליך של פירוק. בבדיקות שונות שנעשו עבור בעלי הקבוצה  ארקדי גאידמק, ושנמסרו לו לאחרונה, יחסרו לו עשרה מיליון שקלים בכדי לסיים את העונה הנוכחית.

הבשורות הלא משמחות הנוספות, שנמסרו לגאידמק, הן שיש לו מעל ל-60 מיליון שקלים התחייבויות לעונת 2009-2010, עוד לפני שנבעטה הבעיטה הראשונה. מדובר בהתחייבויות לשחקנים, לאנשי מנהלה, לספקים, למאמנים ולשחקנים שאינם עוד חלק מהמועדון. לדוגמא, יצחק שום, המאמן שהוביל את בית"ר י-ם לשתי לאליפות, מקבל בכל חודש 150 אלף ש"ח, מבלי שיעשה דבר.

מקורבי גאידמק טוענים שלאיש, שיועציו הובילו אותו למסע של בזבוזים, לא תהיה ברירה אלא להוביל למהלך פירוקה של הקבוצה.

הגורם המקורב הסביר: "לגאידמק אין כסף, הורדה בתקציב לא תעזור לו כי יהיו תביעות משפטיות של שחקנים. תביעות שלא יאפשרו לשחקני בית"ר י-ם לפתוח את העונה."

שחקני בית"ר יתבקשו, כפי שפורסם לפני שבוע ב-TELESPORT, לקצץ בין 10-15 אחוזים בשכרם עד תום העונה. יו"ר בית"ר י-ם, איציק קורנפיין, מודע למצב, ובשלב הראשון הוא ינסה לסיים בשפיות את העונה הנוכחית. המטרה כרגע היא העשרת קופת המועדון במזומנים, ממכירתם של דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, טוטו תמוז, ברק יצחקי וכריסטיאן אלבארז.

בבית"ר טוענים כי לגאידמק לא נשארו שום אנרגיות חיוביות והדרך לפירוק מתואם ומוסכם, תתחיל תוך מספר שבועות, כמובן לקראת הקיץ וההכנות לעונה הבאה.

במועדון מודעים לכך, שרק רוכש בעל אמצעים כספיים ואהבה לבית"ר י-ם יוכל להציל את המועדון ע"י קבלתו מגאידמק, כמובן עם לקיחת ההתחייבויות הכספיות הענקיות.

טוטו תמוז יעדר חודש ימים

חלוצה של בית"ר ירושלים, טוטו תמוז יעדר מהמגרשים קרוב לחודש ימים וזאת לאחר שבדיקת ה- M.R.I, שנערכה לו היום התברר כי החלוץ סובל מקרע חלקי במיניסקוס.

כזכור, במשחק הליגה האחרון שנערך בין בית"ר ירושלים להכח עמידר נפצע תמוז סמוך לשריקת הסיום, תחילה היה נראה כי הפציעה לא חמורה, אך מהממצאים שנתגלו היום בבדיקה, התבשרו ראשי האלופה כי טוטו יחמיץ את המשחק נגד חיפה בוודאות ויחזור לשחק רק לאחר פגרת החורף.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק