אוואט מחוזר עי גיחון

האם דודו אוואט ימצא סוף סוף קבוצה? התקשורת בספרד מפרסמת כי שוער הנבחרת הוא אחד המועמדים לעמוד בשער של העולה החדשה וזאת לאחר ששוערה הראשון, איבן קוואלר נפצע

יום רביעי 17 דצמבר 2008
אשר גולדברג
דודו אוואט, שוער נבחרת ישראל עדיין לא מצא קבוצה באירופה שתקלוט אותו, אך אולי חודש ינואר יאיר לו פנים. התקשורת בספרד מפרסמת כי השוער הבינלאומי מועמד להצטרף לספורטינג גיחון, שמחפשת שוער שיחליף בין הקורות את שוערה הפצוע, איבן קוולאר, שנפגע בקרסולו.

הערב אמורה להתקיים פגישה מכרעת בין הצדדים, כאשר ראשי ספורטינג גיחון אמורים כבר היום להגיש פנייה רשמית ללה-קורוניה.

העולה החדשה מחפשת שוער עם רזומה שיוכל לעזור לקבוצה להישאר בליגה ואחד הפיתרונות מבחינתה היא צירופו של שוער נבחרת ישראל , חשוב לציין שהשוער הבינלאומי הוא אחד המועמדים המובילים לאייש את המשבצת.

השוער הישראלי לא מוצא את מקומו בשער של לה-קורוניה מתחילת העונה ומעבר אפשרי לקבוצה המדורגת במקום ה-12 בספרד יכול להציל מבחינתו את העונה. אחד היתרונות שעומדים לזכותו של דודו הוא המאמן הנוכחי של גיחון, שאימן בעבר את אוואט במדי ראסינג סנטנדר.

שמו של אוואט עלה השבוע כמועמד למאיורקה, שגם היא סובלת מפציעה של שוערה הראשון, אך השוער הישראלי עשוי בסופו של דבר לנחות דווקא בגרמניה, במינשגלדבאך, קבוצתם של רוברטו קולאוטי וגל אלברמן, עובדה שיכולה לעזור לו להיקלט ביתר קלות בקבוצה שנאבקת על חייה בבונדסליגה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק