יאו גמר את העונה

הסנטר של יוסטון רוקטס, יאו מינג יחמיץ את שאר משחקי הפלייאוף, בעקבות שבר ברגלו השמאלית. כזכור, הענק הסיני החמיץ גם את משחקי הפלייאוף אשתקד בעקבות פציעה

יום ראשון 10 מאי 2009
מערכת TELESPORT

יאו מינג, הסנטר הסיני של יוסטון רוקטס גמר את העונה בעקבות שבר ברגלו השמאלית. שלשום (שישי) במשחק ההפסד של יוסטון ללייקרס 108:94, נאלץ יאו מינג לרדת מהפרקט הביתי בגלל פציעה ברגלו.

 מינג החסיר את האימון של יום שבת בכדי לקבל טיפולים ברגלו הפצועה, כל זאת עלמנת להכשירו למשחק הרביעי בסדרה. אך לצערה של יוסטון והשחקן עצמו, רופאי קבוצה יצאו בהודעה מסודרת ובישרו כי הפציעה חמורה מכפי שהיה נדמה, והסנטר̠של "הראקטות" יצטרך לנוח מחוץ למגרשים  בין חודשים לשלושה.


יאו.קלע 19 נקודות במשחקו האחרון.

כזכור במשחק הראשון בסדרה, שנערך בלייקרס, ניצחה יוסטון את הקבוצה המקומית 100:92, וזאת לאחר שיאו מינג נפצע ברגלו, אך מהר מאוד חזר למגרש בגלל גודל המעמד והנאמנות לחבריו לקבוצה.

החדשות הללו באו לקבוצה מטקסס בזמן לא טוב, זאת לאחר שהפסידו שלשום את יתרון הבәתיות בסדרה לחניכיו של פיל ג'קסון, ומוקדם יותר העונה איבדו גם את טרייסי מגריידי. יאו החסר מזל, יפסיד גם השנה משחקי פלייאוף, לאחר שגם אשתקד, החמיץ אותם בעקבות פציעה.


תמונות:gettyimages


תגובות

5

טלספורט בפייסבוק