ביתר: הרוש גמר את העונה

שוער המשנה יחזור לשחק רק בעונה הבאה. בבית"ר ירושלים לא יודעים איך לקבל את ההכרזות של המיליארדר גומא אגייאר. גורם במועדון: "במידה והוא רציני, הוא יתן את כספי הערבות לגביע אירופה. זהו מבחן הרצינות שלו"

יום שני 11 מאי 2009
אשר גולדברג

בבית"ר ירושלים ובעיקר בקרב רבבות מאוהדי הקבוצה, ממתינים בחוסר סבלנות אבל עם המון תקוות, למיליארדר והפילנטרופ היהודי/ברזילאי/אמריקאי, גומא אגייאר.

אגייאר נחת בישראל ויתחיל במו"מ, כשאנשי היחצ"נות שלו ממשיכים לפזר אמירות מעודדות על כניסתו הקרובה לבעלות על בית"ר ירושלים.

גורם בבית"ר ירושלים אמר ל-TELESPORT: "הסיפור הזה נראה יותר מדי טוב. משהו בסגנון
ובשיגעון של ארקדי גאידמק. בינתיים כולנו לחוצים ורוצים לדעת כמה שיותר מהר מה קורה. במידה ואגייאר רציני, הוא יהיה חייב לדאוג שבית"ר ירושלים תשחק בגביע אירופה ולקבל את ההחלטה מהר, אם או בלי עזרת האלוהים".


שמעון גרשון. אי ודאות

בבית"ר ירושלים טוענים שאגייאר לא יכול, שלא להוביל כבר עם כניסתו את בית"ר לאירופה ואם הוא רציני , הוא חייב לߔודיע כבר השבוע, שהוא לוקח על עצמו את סכום הערבות הנע ב-5 מיליון היורו. המועד האחרון לעירעור ולדיון נוסף בבקשת בית"ר י-ם, הוא בסוף השבוע הנוכחי.

בנוסף בבית"ר ירושלים מחכים ל-15 אלף אוהדי הקבוצה, שיגיעו לחצי גמר גביע המדינה באיצטדיון רמת Ӓן מול הכח עמידר רמת גן. 

הרוש נפצע באימון

אריאל הרוש שוער המשנה הצעיר של הקבוצה, נפצע בברכו במהלך האימון היום וצפוי להחמיץ את שאר העונה. הרוש קרע את רצועת הברך ולא יהיה בסגל של בית"ר לחצי גמר הגביע ולהמөך מאבקי הליגה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8