ארויו: רוצה לעזוב את מכבי

בלעדי: הגארד הפורטו-ריקני, פגוע מהביקורת נגדו ומחפש לעצמו קבוצה. אם יעזוב בחלון ההעברות, תוכל מכבי לצרף את ארווידאס מצ'יאאוסקאס, בו מעוניין פיני גרשון

יום חמישי 18 דצמבר 2008
שלמה חסיד

קרלוס ארויו הבהיר לאחרונה למקורביו כי הוא מעוניין לעזוב את מכבי תל אביב.

ארויו הובא בקיץ ברעש גדול למכבי ת"א. הגארד ששיחק במשך שנים ב-נ.ב.א, משתכר 2.5 מיליון דולר, הסכום היקר ביותר שמכבי שילמה אי פעם לזר.

אולם עד כה ארויו רחוק מהיכולת אותה ציפו ממנו להפגין והמשחק המחריד שלו נגד אבלינו בשבוע שעבר, גרר אחריו גל של ביקורות כלפיו. 

ארויו נפגע מהביקורת הקטלנית שקיבל אחרי הניצחון נגד אבלינו, שבו הפגין יכולת עלובה ואמר לחבריו בארץ כי הוא מעוניין לעזוב את הקבוצה. 

אם מכבי תשתחרר מארויו היא תוכל להחתים גארד אחר שפיני רוצה, כמו מצ'יאוסקאס הליטאי עימו התקיימו מגעים. 

פיני גרשון אימן את הליטאי באולימפיאקוס, תחתיו הוא הצטיין והפגין יכולת מצויינת. הוא שחקן עם יד קטלנית מבחוץ ומתאים מאוד למשחק המהיר של פיני גרשון. 

ארויו ניסה בימים האחרונים למצוא לעצמו קבוצה מעבר לים ולחבריו אמר: "נמאס לי מהאווירה מסביב למכבי, אני רוצה לעזוב, לא מעריכים אותי פה וככה זה לא יכול להימשך".

כפי שכבר פורסם ב-telesport, במכבי לא יזילו דמעה אם ארויו יודיע שהוא עוזב, שכן המאמן גרשון מחזיק בפילוסופיית כדורסל, שבה אין לארויו מקום בה. הוא גם מתח ביקורת על חוסר הקבוצתיות שלו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק