שלושה מיליון שקלים בשנה

תכירו את תחנת הטוטו "הפיצוציה שלנו" בדרך ירושלים בחולון. "אנחנו אחת התחנות הגדולות באזור המרכז, ובטח אחת המוצלחות שבהן", מתגאה הבעלים יוסי אלטבלי

יום שני 11 מאי 2009
שלמה חסיד

 ברחוב דרך ירושלים 170 בחולון פועלת תחנת טוטו/ווינר גדולה ומרשימה, "הפיצוציה שלנו", החולשת על כל הߐזור בו היא פועלת. "אנחנו אחת התחנות הגדולות באזור המרכז, ובטח אחת המוצלחות שבהן", מתגאים בתחנה, במידה רבה של צדק – זאת על סמך ביקורנו בתחנה בימים האחרונים.

התחנה פתוחה כבר חמש שנים, והנה נתון שיכול לסבר את האוזן לגביה - שלושה מיליו۟ שקל שילמה התחנה בשנה שעברה פיזית למהמרים שהימרו דרכה והצליחו לנחש נכונה את התוצאות. בהחלט מרשים!

בתחנה אמנם לא זוכרים זכיות גדולות בפרסים הראשונים, אבל יש בשפע זכיות משניות. יוסי אלטבלי, הבעלים, מספר על המקום: "יש אצלנו אווירה מצוינת, יש לנו מיקום מרכזי, יש לנו אמינות ויושר, אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ועושים את העבודה על הצד הטוב ביותר שאפשר".

האם בחודש מאי, שהינו חודש של הכרעות, יש יותר הימורים בווינר?

"בדיוק להיפך. בחודש מאי יש ירידה בהימורים, זה כבר סוף העונה של ההימורים, כי אנשים מפחדים בחודש הזה להמר, אי אפשר לצפות את התוצאות. אתה יכול להגיד לי מה ייצא בגמר הצ'מפיונס בין ברסה למנצ'סטר? כמובן שלא. זה בלתי ניתן לחיזוי".

באיזה שעה במהלך היום הכי מלא אצלך?

"אחרי הצהרים, לקראת הערב".

הפיצוציה שלנו, דרך ירושלים 170 חולון

 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק