גם סאשה גאידמק מקצץ

מסתבר שלא רק ארקדי גיאדמק בצרות, אלא גם הבן שלו סאשה, שמתכנן מכירת חיסול בפורטסמות' כבר בינואר הקרוב. דפו בדרך לטוטנהאם, דיארה לריאל מדריד

יום חמישי 18 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 המשבר הכלכלי השורר בכל העולם משפיע גם על הטייקונים הכי גדולים. ארקדי גאידמק מחפש קונה לבית"ר ירושלים ומסתבר שגם הבן שלו סאשה, הבעלים של פורטסמות' בקשיים גדולים ובינואר הוא מתכנן מכירת חיסול.

ג'רמיין דפו, חלוצה הבינלאומי של הקבוצה יעבור כבר בינואר לטוטנהאם, הקבוצה הקודמת שלו. כך לפי לאורן, חברו הקמרוני של דפו לקבוצה.

לאורן טוען כי הקבוצה עומדת בפני פשיטת רגל והמשבר הכלכלי לא פסח על פראטון פארק ועל גאידמק ג'וניור. דפו הוא חביבו של המאמן הארי רדנאפ, שאימן את החלוץ בעבר בווסטהאם.

אולם דפו הוא לא היחיד שנמצא על סף עזיבה. לסאנה דיארה, הקשר האחורי המצטיין של הקבוצה סגור כבר בריאל מדריד ויצטרף לבלאנקוס מיד כשייפתח חלון ההעברות וכמוהו גם המגן הימני גלן ג'ונסון בדרך החוצה.

גם לאורן עצמו אישר כי הוא יעזוב למועדון בטורקיה או ביוון ואמר לתקשורת האנגלית: "המועדון נמצא בתקופה קשה. דיארה, דפו וגלן ג'ונסון עוזבים בוודאות. המצב הכלכלי רע מאוד ואנחנו מודעים לכך".

לאורן הוסיף: "תראו את ההחתמות שהמועדון עשה לפני שנתיים. הם רכשו אותי ואת סול קמפבל, את דפו ואת פדרו מנדס, שכבר עזב לריינג'רס.חלק גדול מהשחקנים שציינתי עוזב בינואר, כולל אני".

אולם יש גם מי שעשוי להרוויח מהמצב הזה וזהו בן סהר, שעד כה לא זכה לדקות משחק עם הקבוצה הבוגרת. העזיבה הצפויה של דפו עשויה לסלול את דרכו של סהר לסגל הבוגרת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק