שינוי: הגמר לנוער בראשלצ

אתר כדור: לאחר שההתאחדות לכדורגל אישרה כי גמר הגביע לנוער בין הפועל ומכבי ת"א יערך בבלומפילד הוחלט כי המשחק ייערך בראשון לציון

יום ראשון 17 מאי 2009
שלמה חסיד

ההתאחדות לכדורגל שינתה את דעתה וקבעה כי  גמר גביע המדינה לנוער בין הפועל ומכבי תל אביב לא יערך באצטדיון בלומפילד, אלא בראשוון לציון.

ביום חמישי  נענתה ההתאחדות לבקשת שתי הקבוצות לערוך את המשחק באצטדיון התל אביבי, למרות העלויות הגבוהות. הערכה הייתה כי אלפי צופים יגיעו ביום רביעי הקרוב לבלומפילד לצפות בגמר המרתק.

כזכור, בתחילת השבע שעבר פנו נציגי שתי הקבוצות להתאחדות וטענו כי אצטדיון וינטר לא ראוי לארח את המשחק.  בעߧבות הבקשה, הכוונה של ראשי ההתאחדות הייתה לקיים את המשחק באצטדיון בראשון לציון, אולם הקבוצות ביקשו לקיימו בבלומפילד. עוד הוחלט כי הכניסה למשחק תהיה חופשית.

היום, כנראה בעקבות העלויות, שונתה ההחלטה, שוב והמשחק צפוי להיערך בראשון לציון.


קבוצות הנוער של הפועל ומכבי ת"א ייפגשו בגמר הגביע ובשתי מחנות האוהדים מורגשת דריכות רבה לקראת המשחק הגדול מכולם.

שי מזרחי, מראשי אוהדי מכבי אמר: "אנחנו הולכים לפוצץ את המגרש ן ב-2,000 אוהדים לۤחות. נעשה קרנבל יוצא דופן ביציעים. שחקני הנוער הם הקבוצה מספר 1 במדינה ואנחנו ניתן להם גיבוי, נעמוד מאחוריהם ואנחנו מאמינים שהם ירימו את הכבוד של המועדון, אחרי שהשנה נחלנו כמה הפסדים כואבים בדרבי. חשוב לנו להראות גם תצוגת תכלית של הקהל וגם ߜהשיג ניצחון ולגמור את העונה הזו בטעם טוב".

אורי משיח,עוד אחד  מראשי האוהדים הצהובים, אמר: "אנחנו סופרים את הימים לקראת המשחק הזה. מדובר במשחק לא פחות ואולי יותר חשוב מהדרבי של הבוגרים, אנחנו רוצים מאוד לנצח ובפורומים של האוהדים מדברים בעיקר על זה. מי שיגיע לאיצטדיון ימצא אותו מלא עם אווירה מדהימה. אני מאמין שמכבי תנצח ואז יהיו חגיגות גדולות ובולטות גם אחרי המשחק".

ובצד האדום רוצים להמשיך את השליטה בעיר

אוהדי הפועל ת"א רߕוים העונה נחת מקבוצתם האדומה. אוהדי הפועל ראו העונה את קבוצתם מנצחת שני דרבים בליגה ועוד דרבי בגביע, אבל הם בוודאי לא מרגישים שובע לקראת ה-דרבי בנוער.

גל סוקולובסקי, מהאוהדים המפורסמים של הפועל אמר: "הדרבי הזה חשוב מבחינӪנו לא פחות מהמשחק מול מכבי חיפה. כבר אמר המשורר שהדרבי הוא מעל הכול, גם אם זה בנוער. מדובר בגמר גביע, אנחנו מאוד מאוד רוצים לנצח. אתה אף פעם לא שבע מלנצח דרבים, חוץ מזה שבאמת הכול יכול להיות במשחק. הקהל שלנו ישטוף את האיצטדיון, אנחנו נערכים בכוחות גדולים ומאמינים שננצח במגרש".

אלי בוננו, מהאוהדים האדומים מסכם: "הגיע הזמן אומרת אימי והכול מוכן מבחינתנו לנצח את הצהובים. זו הולכת להיות עונת דאבל, אליפות בבוגרים וגביע בנוער. אנחנו נזכור את העונה הזו הרבה זמן, ב۞יוחד אחרי שננצח שוב את מכבי בגמר ואז החגיגה תהיה מושלמת". 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק