קבוצה לא נבנית ביום אחד

לקראת המשחק נגד בני סכנין החליט יו"ר מכבי תל אביב לדבר קצת והוא מגלה אופטימיות לקראת המשך דרכה של מכבי ת"א, המשימות והשחקנים שהגיעו

יום חמישי 18 דצמבר 2008
אשר גולדברג

מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות למשחק התחתית בשבת בבלומפילד, נגד בני סכנין. השחקנים ממתינים לניצחון הנוסף בעידן המאמן אבי נמני ומי שהחליט לדבר אחרי תקופה ארוכה של שתיקה, הוא היושב ראש אביב בושינסקי שנשמע אופטימי במיוחד.

בושינסקי הבהיר: "בעונה שעברה סיימנו את הליגה באופן סביר, אחרי מספר שינויים שעשינו בפגרת החורף ולכן גם עכשיו אנחנו עדיין לא בשלב של סיכומים. השנה קורה לנו מה שקורה לקבוצות אחרות. אי אפשר להגיד שהבאנו שחקנים  שהם לא מוכשרים ולא מוצלחים, כולם רואים את השחקנים והשמות. אלו שחקנים שהוכיחו את עצמם במועדונים אחרים ובחו"ל, לא לקחנו שום שחקן שהוא חתול בשק".

בושינסקי המשיך להודות לבעלים אלכס שניידר והבהיר לאנשי התקשורת: "אני חושב שמכבי תל אביב משחקת הרבה יותר טוב עכשיו. השחקנים טובים מאוד ואנחנו בשלב השתפרות אחרי שהייתה לנו בתחילת העונה בעיה בהגנה והזמן יעשה את שלו. כל הצוות המקצועי עובד קשה ובעתיד הקרוב נקצור את הפירות".

בושינסקי דיבר גם על המאמן אבי נמני: "נמני הוא האיש הנכון, במקום הנכון. נמני בא מתוך המועדון וכבר רואים את השינויים שהתחלנו בהם. נמני יוכיח את עצמו בהמשך. אי אפשר לטעון שאבי נמני מבין פחות כדורגל מאשר מאמנים אחרים בליגת העל. בסך הכל דיברו על צמרת ונגיע לשם, קבוצת כדורגל לא נבנית ביום אחד".

הנבחן אברמוב נהרג בתאונת דרכים

בקיץ הגיע להתרשמות במכבי תל אביב חלוץ מאוז'בקיסטאן, קרלן אברמוב מהנבחרת
הצעירה של ארצו ונבחן במכבי תל אביב במשך 10 ימים.

אולם  היום (חמישי) בשורת האיוב לשחקני מכבי תל אביב, אחרי שאיליה יבוריאן, סיפר לשחקנים ולכל אנשי מכבי ת"א, שאברמוב נהרג אמש בתאונת דרכים במולדתו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק