גאידמק: לא ברחתי מהארץ

איש העסקים והבעלים של בית"ר ירושלים עזב את ישראל, למרות צו איסור יציאה מהארץ לאחר שהפקיד את הערבות הבנקאית. ברוסיה דווח כי הוא מסתתר בקזחסטן . גאידמק: "זה שטויות של אנשים רעים. אני חוזר בקרוב"

יום שישי 19 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
דרמה גדולה התחוללה בשעות הבוקר בעולם העסקים ובעולם הספורט הישראלי לאחר דיווחים מרוסיה כי איש העסקים ארקדי גאידמק, הבעלים של בית"ר ירושלים, עזב את ישראל ואין בכוונתו לחזור אליה.

נגד גאידמק ישנו צו איסור יציאה מהארץ, אלא אם יפקיד ערבות בגובה 2.5 מיליון דולר. על פי הידוע, גאידמק עזב בימים האחרונים את ישראל, לאחר תקופה ארוכה בה שהה בארץ, אחרי שהפקיד את הערבות בסך 2.5 מיליון דולר. 

מחול השדים החל לאחר שאתר האינטרנט הרוסי-ישראלי, ניוז-רו, פירסם  כי גאידמק נמצא בחשאיות מוחלטת במדינת קזחסטן ואין בכוונתו לחזור בשלב זה לרוסיה או לישראל.

בשעה 11:00 שוחח גאידמק עם כלי התקשורת ואמר: "אני במוסקבה ולא מבין מדוע המציאו את השטויות האלה. זו המנטאליות הישראלית, לצאת בהאשמות בלי לבדוק. לא ברחתי מישראל. אני לא חייב כסף לאף אחד. אני אזרח ישראלי שרשאי לצאת מישראל ולחזור מתי שאני רוצה. הפקדתי ערבות כחוק ואני אחזור בקרוב. אני תורם כספים. אנשים צריכים לומר לי תודה או לשתוק. יש אנשים רעים שמפיצים עליי שמועות. אנשי העיתונות צריכים לחשוב פעמיים לפני שהם כותבים עליי דברים טיפשיים. אני יוצא מידי כמה חודשים לפגישות עסקים. מה רע בזה?. אני לא מבין מה עשיתי רע. אני האדם הכי מפורסם בישראל וכל הזמן מחפשים עליי דברים "

אחד ממקורביו אמר הבוקר ל-TELESPORT: "גאידמק לא ברח לשום מקום. המנהל הכספי שלו מטפל בעניינים. אשתו בישראל ואין מה לדאוג. אף אחד לא ברח מישראל". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק