נאתכו: שום דבר לא גמור

בהפועל ת"א לא אומרים נואש. עוד מביברס נאתכו: " האליפות עדיין לא הוכרעה, אנחנו חייבים לנצח בחיפה". ערן קוליק: "לא מרוצה מהנקודה, היינו צריכים לנצח את המשחק"

יום שני 11 מאי 2009
מערכת TELESPORT

הפועל ת"א איבדה הערב (שני) שתי נקודות יקרות מפז במאבק שלה על האליפות, כשסיימה בביתה בתיקו 1:1 את משחקה מול בני סכנין.


אלי גוטמן סיכם: "אנחנו אמנם מאוכזבים מהתוצאה, אבל לא מרימים ידיים. אין מה לעשות כרגע, אנחנו עם הפנים קדימה לחיפה. הבקענו שער ויכולנו להבקיע עוד. ספגנו שוויון מהיר וחבל. ברור שאם זה היה מנבדל אנחנו לא שמחים על כך". 

המאמן ניסה לӔסביר מה לא עבד במחצית השניה: "השיוויון גרם לחוסר ביטחון אצל השחקנים שלנו, והמטרה במחצית השניה היתה לצופף את האמצע. בפועל זה לא עבד. עזבנו את המשחק המסודר והימרנו עלך התקפה, וזה כמעט הצליח".

גוטמן אינו מתייאש מפער שתי הנקודߕת מהמוליכה: "חיפה כבר הוליכה עלינו בהפרש נקודת גדול יותר, וגם אז לא ויתרנו. לא נרים ידיים גם לקראת המשחק הבא. השחקנים הם אלה שהביאו אותנו עד לכאן, והם יקחו אותנו עד הסוף".


גם ביברס נאתכו עדיין מאמין: "שיӗקנו על כל הקופה, אבל לא הצלחנו לפרוץ את המערך של סכנין, שצופפה את המשחק. שום דבר לא גמור, אבל אין לנו ברירה ואנחנו צריכים לנצח בחיפה. אנחנו עם הפנים קדימה. האליפות עדיין לא הוכרעה, ואני עדיין מאמין בנו".

"המחצית הראשונה שלנו היתה טוۑה עם הרבה מצבים. במחצית השניה לא שיחקנו טוב. כשכבר הגענו למצבים, מאיר כהן היה שם", המשיך נאתכו ואמר. "בכל מקרה, היה אופסייד בגול שלהם וחבל שהשופט לא ראה. זה היה ברור גם לנו השחקנים".

 
ערן קוליק דווקא היה מאוכזב בתום המשחק: "אני לא מרוצה מהנקודה. הלחימה היא חלק מההווי של סכנין. מבחינת כדורגל, היינו צריכים לנצח את המשחק. לא היינו מספיק חכמים בחלק ההתקפי ואיבדנו כדורים כמו טירונים. הגענו לשוער בקלי קלות".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק