חיפה האלופה הבאה

במכבי חיפה חוששים מבית"ר ירושלים הפצועה אבל שחקן בקבוצה אומר בזהירות: "אם ננצח את בית"ר אפשר יהיה להגיד שחיפה האלופה הבאה"

יום שישי 19 דצמבר 2008
אשר גולדברג

נושא השיחה המרכזי בחיפה, סובב סביב המשחק ביום שני בקרית אליעזר. מכבי חיפה מוליכת הטבלה, מארחת את אלופת השנתיים האחרונות בית"ר ירושלים. בשיחות הסלון, במסעדות ובכל מקומות העבודה, מדברים על האלופה שבדרך, מכבי חיפה.

שחקני הקבוצה התבקשו שלא לנפק כותרות ש"ידליקו" את שחקני בית"ר, שלא לדבר על השחקנים שעזבו או הועזבו מחיפה כמו מיכאל זנדברג, עידן טל ואריק בנאדו. 

שחקן במכבי חיפה מבהיר את המצב שיכול להיווצר ביום שני לאחר המשחק: "ניצחון של חיפה יפתח פער של 14 נקודות מבית"ר ירושלים, זה פער שאי אפשר יהיה למחוק. במידה וננצח, יהיה אפשר להגיד שמכבי חיפה היא האלופה הבאה".

למרות המשבר הפוקד את בית"ר והכותרות סביב המשך דרכו של ארקדי גאידמק, במכבי חיפה עדיין חוששים מבית"ר. העובדה שמהרכב האלופה יחסרו דרק בואטנג, כריסטיאן אלברז, וטוטו תמוז, אינה גורמת לשחקניו של אלישע לוי להקל ראש בקבוצתו של ראובן עטר.

המאמן אלישע לוי יחליט רק ביום ראשון האם לפתוח בהרכב עם דקל קינן ששב לאימונים מלאים לאחר פציעה, על חשבונו של שי מימון שמילא היטב את מקומו.

על פי האימונים האחרונים שלומי ארבייטמן צפוי לפתוח בחוד ההתקפה, על חשבונו של טמביקוסי פאנטיני שמאכזב במשחקים האחרונים. לוי לא החליט גם האם איל גולסה יפתח על חשבונו של גוסטבו בוקולי.

השוער ניר דוידוביץ' מגביר את קצב האימונים וצפוי לשוב לשחק בתוך שלושה שבועות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק