צ'אבי בברסה עד 2014

קשרה המצטיין של ברצלונה, שנבחר לשחקן המצטיין ביורו האחרון, האריך את חוזהו בברצלונה עד 2014. ליאו מסי משיב למבקריו: "כדאי שקנבארו יתעסק בקבוצה שלו"

שבת 20 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 ברצלונה שמה קץ לשמועות ולספקולציות שקשרו את שמו של צ'אבי עם מעבר אפשרי לאינטר או צ'לסי, כאשר האריכה את חוזהו של הקשר המצטיין שלה עד 2014.

חוזהו הקודם של קשר הנפלא בן ה-28 של ברצלונה, היה תקף רק לעוד 18 חודשים, אך ברצלונה האריכה אותו בחמש שנים נוספות והציבה לו תג מחיר של 80 מיליון יורו, מה שכנראה ישאיר אותו בברצלונה עד תום הקריירה.

"אני מאוד שמח להמשיך בברצלונה. אני רוצה להרגיש שאני מועיל לקבוצה ואני שמח שזה המצב. עם החוזה המחודש קרוב לוודאי שאסיים את הקריירה בברצלונה". כך אמר צ'אבי לתקשורת הספרדית בתגובה להארכה חוזהו.

מסי משיב אש למבקרים

ברצלונה ניצחה בסופר קלאסיקו את ריאל מדריד לפני שבוע, אבל המשחק הזה גרר אחריו ביקורות קשות כלפי ליאו מסי, בעיקר מצידו של פאביו קנבארו, שטען שמסי מרבה לעשות הצגות וליפול אחרי עבירות שנעשות עליו.

מסי משיב היום אש לבלם האיטלקי של ריאל מדריד ואמר: "קנבארו צריך להתעסק בבעיות של הקבוצה שלו ולהביע דיעות רק על הקבוצה שלו. אני לא חושב שפוגעים בי בכוונה, אלו פאולים שקורים בכדורגל והשופטים צריכים לעשות את העבודה שלהם".

מסי לא הבליג גם על הביקורת שהפנה כלפיו יוהאן קרויף, אגדת הכדורגל של ברצלונה, שטען אחרי הסופר קלאסיקו שמסי לא יודע להימנע מהפאולים שנעשים עליו. 

מסי התבקש להתייחס לדברים של קרויף ואמר: "יש לי מעט מאוד עניין בדברים שיוהאן קרויף מוציא מהפה".

צילום: רויטרס

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק