סתם בזבוז נקודות

אבי נמני מאוכזב מה- 1:1 של קבוצתו בבית מול סכנין: "חבל, המשחק היה תלוי בנו", ויודע כי בפגרה מצפה לו לא מעט עבודה: "עשה חושבים טוב טוב לראות אם יש אפשרות לשנות, ואני מקווה שזה יהיה אפשרי"

שבת 20 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב ובני סכנין נפרדו בתיקו 1:1. אבי נמני אמר בסיום "אני מאוד מאוכזב מהתוצאה. חבל, המשחק הזה היה תלוי בנוי וזה סתם בזבוז נקודות. אנחנו יוצאים לפגרה של לא מעט זמן. אנחנו נעשה חושבים טוב טוב לראות אם יש אפשרות לשנות, ואני מקווה שזה יהיה אפשרי. המשחק הזה הוא לא מסקנה לגבי שחקנים. נעשה חושבים לאט ובשקט. אני לא מצטער על שום דבר. נראה איפה נהיה בחודש מאי, ולדעתי נהיה במקום אחר. אנחנו מאמינים בשחקנים שיש פה. יכול להיות שיש בודדים שאולי ניפרד מהם, אבל בגדול אנחנו מאמינים ברובם. מאור בוזגלו בא לטווח ארוך, אנחנו מאמינים ביכולת שלו והוא עוד יעשה את שלו".

מאמן סכנין, אייל לחמן סיכם: "זו תוצאה טובה מאוד. חששנו מהמשחק ונתנו ריספקט למכבי ת"א. המשחק עצמו התחלק ל-3: הפתיחה שלנו עם חלוץ אחד מתחת לחלוץ שני וברגע שעברנו ל-2 חלוצים יחד השתלטנו על מרכז השדה והדקות היו טובות מאוד. אבל מיהרנו מאוד ולכן לא הגענו למצבים. המחצית השניה היתה אופרה אחרת, ולקראת הסיום נעלנו את המשחק. אנחנו צריכים לשפר את היציאה שלנו קדימה, אבל סה"כ החבר'ה עשו פה עבודה מדהימה. הבעיות בחלק הקדמי נובעות מהגעה לא נוחה למצבים".

הפועל תל אביב רשמה הערב (שבת) ניצחון 0:2 על הפועל פתח תקווה, ומאמנה אלי גוטמן סיכם את המשחק: "3 נקודות במשחק חוץ זה יפה. אני חושב שהגענו למספיק מצבים כדי לנצח את המשחק. שלטנו ברוב השלבים, ומשחק כזה צריך לדעת לשלוט בקצב המשחק ואני גאה בשחקנים שעמדו בזה. השופט היום לא השפיע על המשחק. השערים שהבקענו לא הושפעו מהחלטות שופט". 

מאמן הפועל פ"ת, אלי מחפוד: "ההרחקה גמרה את המשחק. הלחץ שעשתה בתקשורת הפועל תל אביב השפיעה על הקוון. לא היה פאול ולא היה שום דבר, לא יודע מאיפה הקוון ראה את זה. חבל, היינו במומנטום טוב וזה הרג את המשחק. זה גמר את הקבוצה. בלי שום קשר לעובדה שלא היינו טובים היום, זה הרס. צריך לחבר את הקבוצה מחדש במהלך הפגרה. אם צריך, נביא שחקנים לאן שצריך. נשב הצוות המקצועי ואני ונראה. מקווה שיהיה בסדר ונחזור למקום שלנו".

דוד רביבו כבש צמד ב- 3:3 של אשדוד מול מכבי נתניה, ואמר בסיום: "מבחינתי התיקו הזה הוא כמו הפסד. רצינו לצאת לפגרה עם 3 נקודות. אכזבה. צריך לשפר בהמשך. אנחנו נאיבים, כבשנו שלושה שערים ולא ניצחנו. כולנו אשמים בספיגת השערים, גם ההגנה וגם ההתקפה. אנחנו מציגים כדורגל טוב, נקווה שהוא גם יביא לנו נקודות. נקודה אחת לא שווה הרבה. אנחנו חושבים קדימה, חושבים צמרת. אם נמשיך ככה, לא נהיה בצמרת. אנ מאוד עצבני, מעצבן לספוג שלושה שערים".

נתי עזריה, עוזר מאמן מכבי נתניה אמר בסיום: "אם לא מנצחים קשה לקחת אליפות. חזרנו היום מפיגור 2:0 ובהמשך שוב השוונו ל- 3:3, זה מראה על אופי. יש לנו קבוצה חזקה, אבל תוצאות התיקו לא יספיקו לנו להמשך. אשדוד קבוצה התקפית מאוד, זה שלא ניצחנו היום והוצאנו כאן נקודה- זה יפה מאוד, אבל לא מספיק".

דדי בן דיין הוסיף: "היה משחק שעונה על הכל הציפיות מבחינת הקהל. הם משחקים פתוח, וידענו לשחק בדיוק כמוהם. אנחנו חייבים להתחזק כדי לדבר על המקום הראשון. אנחנו מסתכלים קדימה, ושמחים לצאת לנקות את הראש ב-10 הימים הקרובים. אני מאמין שעם חיזוק של שלושה, או כמה שחקנים שיחליטו להביא, נוכל לרוץ יותר גבוה. גם המקום השני זה יפה. בתחילת העונה כולנו דיברנו על מקומות 1-3, אבל ברור שכולנו רוצים להצליח כמה שיותר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק