אבוקסיס יצא לבחון שחקנים

אוהדי הפועל ת"א הגיעו לאימון הבוקר והטריפו את השחקנים, לקראת המשחק הגורלי ביום שני מול מכבי חיפה. יוסי אבוקסיס, יצא לאירופה כדי לבחון שחקנים לעונה הבאה, בינהם אוננה, מלך שערי הליגה השנייה בבלגיה

יום שישי 15 מאי 2009
אשר גולדברג

הפועל ת"א תתארח ביום שני אצל מכבי חיפה, במשחק הכי קריטי שלה העונה, בו היא חייבת לנצח כדי לנשל את הירוקים מהמקום הראשון.

עשרות אוהדי הפועל ת"א הגיעו היום (שישי) לאימון הבוקר וניסו להטריף אותם לקראת המשחק ביום שני. בן לוז הפצוۢ ושי אבוטבול היו היחידים שנעדרו מהאימון, כאשר כל יתר שחקני הסגל האדום יעמדו לרשותו של אלי גוטמן.

יוסי אבוקסיס נעדר הבוקר מהאימון מכיוון שיצא לאירופה לבחון מספר אופציות לחיזוק הקבוצה בעונה הבאה, עוזר המאמן ישוב לאימון המסכם ביום ראשון. אחד השחۧנים אותם יצא לראות אבוקסיס הוא אוננה (Onana), שחקן התקפה מהליגה השניה בבלגיה. אוננה, קמרוני,  כבש העונה 26 שערים ב-32 משחקים והוא מלך שערי הליגה השנייה.

אלי גוטמן המאוכזב מהתיקו, 1:1 נגד בני סכנין, מוביל מאבק פסיכולוגי מەל שחקניו. המאמן באדום מראה פנים זעופות וחמוצות מול שחקניו. הוא כמעט ואינו מדבר איתם, וממעט לחייך. 

שחקן בהפועל ת"א, "אלי גוטמן הוא המאמן מספר 1 בארץ. הוא העביר ומעביר לנו את המסר. מעכשיו הכל תלוי בנו, על כר הדשא נגד חיפה. הפועלĠת"א תעלה כדי לנצח, השחקנים החליטו שלא יורדים מכר הדשא בלי ניצחון. הגביע שילך למכבי חיפה, האליפות אדומה של הפועל ת"א".

גוטמן יתחיל לתרגל את ההרכב רק בסוף השבוע. היום (שישי) קיים גוטמן שיחה עם סמואל יבואה, בעקבות התלבטוӪו אם להוריד את הגנאי לספסל המחליפים או להשאירו בהרכב. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8