שיימן לא עוצר בירוק

אחרי שאף אחד לא הסכים לאמן את הרצליה, החליט אריאל שיימן הבעלים לקחת פיקוד והשיג ניצחון שני ברציפות 1:3 בכפ"ס והעלה את קבוצתו מעל הקו האדום. 0:1 לעכו ברעננה

יום שני 22 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
בעונה שעברה שימש מיקי דורסמן כבעלים/מאמן של הפועל חולון בכדורסל וזכה באליפות היסטורית עם הקבוצה שלו. העונה מנסה אריאל שיימן לחקות את דורסמן ובינתיים זה עובד מצויין.

במשחקה השני בהדרכתו של אריאל שיימן הצליחה הקבוצה להשיג ניצחון שני ברציפות, הפעם מרשים במיוחד 1:3 בחוץ על הפועל כפ"ס. שיימן שהחליט לאמן את הרצליה, כשהיתה במשבר קשה מאוד הצליח שוב לנצח אחרי שבמשחק הבכורה שלו כמאמן הוא ניצח 1:2 את הפועל ירושלים.

אסף כריספיס (24) ואלן מסודי הרכש הנוצץ (51) היו אלו שהעלו את הרצליה ליתרון מבטיח של 0:2.  רועי דיין הצליח לצמק בדקה ה-54 אך המילה האחרונה היתה של אומיט גונזאלס שהבטיח את הניצחון ההרצלייני בדקה ה-65.

הניצחון הזה העלה את הרצליה מעל הקו האדום, כאשר היא חולפת על פני בני לוד עם 14 נקודות. כפ"ס נותרה במקום השמיני עם 17 נקודות וגם היא קרובה מאוד לתחתית.

עכו ניצחה ברעננה

לעיני 200 צופים ברעננה השיגה מוקדם יותר היום הפועל עכו ניצחון חוץ מצויין במשחק שהוכרע כבר בדקה הראשונה. תומר תייר הפעלתן פרץ מצד ימין ובישל כדור לשלומי אדרי, שמקרוב העלה את האורחים ליתרון בזק. 

רעננה תקפה בחמת זעם בעיקר במחצית השנייה, אך עכו שיצאה למתפרצות היתה קרובה יותר להכפלת היתרון שלה, כאשר בדקה ה-60 עבדול עזיז מצא עצמו לבדו מול סמדג'ה אך זה היה עירני והדף ושמר על תוצאת הסיום 0:1 לעכו. 

עכו חלפה על פני רעננה בטבלה בעקבות הניצחון והתקדמה למקום הרביעי עם 25 נקודות. רעננה חמישית עם 24.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק