יכולתי לאמן העונה באנגליה

אברהם גרנט, התראיין ל"סאן" הלונדוני וחשף: "היו לי כמה אפשרויות לחזור לאמן העונה, והפרמייר-ליג היא בהחלט אחת מהן". גרנט ממליץ לראשי צ'לסי לא למכור את דרוגבה

יום שישי 15 מאי 2009
מערכת TELESPORT
דידייה דרוגבה, חלוצה של צ'לסי ונבחרת חוף השנהב, איבד הרבה מניות לאחר המשחק של צ'לסי קבוצתו מול ברצלונה, שהסתיים בתיקו 1:1 והביא להדחתה של צ'לסי מליגת האלופות.

דרוגבה רשם החמצות משוועות באותו משחק ואף התפרץ כלפי השופט הנורבגי בתום המשחק. ההתפרצות של דרוגבה תעלה לו ביוקר והוא עלול לספוג עונש הרחקה כבד מאופ"א. אירועי אותו משחק גרמו לראשי צ'לסיĠלחשוב פעמיים האם להשאיר את הכוכב הבעייתי בקבוצה גם בעונה הבאה, או למכור אותו לכל המרבה במחיר.

אברהם גרנט, מי שאימן את צ'לסי בהצלחה בעונה שעברה, התראיין ל"סאן" הלונדוני והוא משוכנע שלצ'לסי אסור לוותר על החלוף מחוף השנהב: "דרוגבה הוא אחד החלוצים הטובים בעולם, ושייך לצ'לסי. כשאימנתי את צ'לסי דרוגבה היה מצויין, כאשר הוא לא היה פצוע. דרוגבה טעה אחרי המשחק מול ברצלונה אבל התנצל על התנהגותו ולפעמים צריך להבין אנשים, גם כאשר אתה לא מסכים עם ההתנהגות שלהם".
גרנט לא מאמן אף קבוצה מאז שפוטר ע"י צ'לסי , אבל בראיון לעיתון הלונדוני, הוא מאשר שהיתה לו אפשרות לחזור ולאמן בפרמייר-ליג עוד העונה: "זה לא סוד שנהניתי לאמן בפרמייר-ליג. היו לי כמה הצעות לחזור לאמן, והפרמייר-ליג היתה אחת האופציות שלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק