מקרייב במשא ומתן עם ביתר

בית"ר י-ם פנתה למ.ס אשדוד וביקשה את חלוצה הבולגרי, דימטאר מקרייב, ומוכנה תמורתו לתת את משה אוחיון ושני שחקנים נוספים. גם איליה יבוריאן ומכבי ת"א קיבלו פנייה. ממתינים לאישורו של גאידמק

יום שלישי 23 דצמבר 2008
אשר גולדברג

בבית"ר י-ם מתחילים מהיום במשא ומתן לביצוע שינויים בקבוצה. הקשר דרק בואטנג כבר לא יחזור לקבוצה, כך כנראה, וכפי שפירסמנו ב-"טלספורט",  הוא על סף סיכום בפ.צ קלן מהבונדסליגה. 

בית"ר י-ם תבצע שינויים של חילופי שחקנים ונעשתה פנייה למ.ס אשדוד לקבל את החלוץ הבולגרי דימטאר מקרייב, תמורתו מוכנה האלופה להעביר לאשדוד את משה אוחיון וככל הנראה שני שחקנים נוספים, ביניהם המגן הצ'יליאני כריסטיאן אלבארז.

פנייה נוספת נעשתה למכבי ת"א. הקבוצה רוצה את איליה יבוריאן והיא מוכנה לקבלו עד סיום העונה עם אופציה עתידית, תמורת העברתו של מיכאל זנדברג למכבי ת"א. בית"ר י-ם, על ידי יושב הראש איציק קורנפיין, אמורה לקבל אישור לכך מבעלי הקבוצה, ארקדי גאידמק.

עוד משחק שהבטיח המון בין האלופה למי שאולי תהיה האלופה הבאה הסתיים בתיקו מאופס. בחיפה יכולים להיות מרוצים מכך שבית"ר לא התקרבה אליה בטבלה, אולם המאוכזבת הגדולה היא בית"ר שהיתה טובה יותר.

ראובן עטר אמר בסיום המשחק: "אני מאוכזב מאוד מהתוצאה, אני שיחקתי עם כל הכלים שיש לי. הגענו להרבה מצבים במשחק הזה לעומת חיפה שבקושי בעטה למסגרת. במאבק שיש לנו מולם זה מאכזב שהמשחק הסתיים ככה".

לגבי ההמשך אמר: "זה ברור שיהיו שינויים בקבוצה. אני ואיציק נשב ונראה מה אפשר לעשות ואחרי שנעשה את השינויים נהיה חכמים יותר.  יכול להיות שנביא שחקנים להתקפה אבל שחקנים טובים לא מתפנים בתקופה כזו כך שהבחירה תהיה קשה, מקווה שנצליח בכך".

על בואטנג אמר: "כנראה שדרק יעזוב כבר בינואר".

אלישע לוי, מאמן הירוקים אמר: "אומנם ראינו 0:0 ואף אחד לא אוהב את זה אבל אני לא זוכר את בית"ר מתגוננת בצורה כזו טובה, הם לחמו ועשו כל מה שצריך כדי לא לספוג. אנחנו לא בעטנו מספיק לשער, אבל היה קצב טוב, נחישות והקרבה".

על המשך העונה אמר: "נחשוב אם צריך לחזק במקומו נקודתיים, אנחנו נחשוב ונראה מה עושים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק