במכבי הוחלט לא להתחזק

בישיבה לילית שקיימה הנהלת מכבי ת"א, החליטו הבעלים לא להכניס את היד לכיס. פדרמן ל-telesport: "כבר השקענו השנה המון כסף. אנחנו עם היד על הדופק ונחכה להתפתחויות"

יום שלישי 23 דצמבר 2008
שלמה חסיד
 התבוסה המפתיעה והלא צפוייה של מכבי ת"א אתמול מול עירוני נהריה, שבעקבותה הודחה הקבוצה מגביע המדינה, גרמה לא מעט כאבי ראש לקברניטי הקבוצה, שכבר ראו איך התואר הראשון חומק להם בין הידיים.

בישיבה לילית שקיימה אמש הנהלת מכבי ת"א, הוחלט לפי שעה לא להכניס את היד שוב לכיס ולחזק את הקבוצה. זאת לנוכח העובדה שבשוק אין כרגע שחקנים שפיני גרשון מעוניין בהם.

דייויד פדרמן, מבעלי הקבוצה אמר ל-telesport: "הכנסנו את היד לכיס שוב ושוב, הוצאנו תקציבים שונים, אין ערובה לכך שאם שוב נביא שחקן זה יצליח. אנחנו עם היד על הדופק ונחכה להתפתחויות". 

מה שברור זה שבין אם יימצא שחקן או לא, השינוי הגדול יהיה בקיץ שלמעשה מכבי תבנה סגל חדש לחלוטין, כולל שיחרורו של קרלוס ארויו, שלו ולפיני אין שפה משותפת ומקורבים למאמן מספרים שהוא לא ימשיך במכבי בעונה הבאה.

באשר למאמן פיני גרשון, שהבאתו לא הצליחה למנוע ממכבי לעוף מהגביע, אמר בכיר בקבוצה:" זה לא נכון שיש אכזבה מפיני. ידענו מראש כשהוא הגיע יהיה קשה לשנות את המצב, אבל הלכנו על בטוח שהבאנו אותו. בינתיים באירופה התוצאות שלו טובות, בליגה הוא הפסיד פעם אחת שזה נסבל ובגביע קרה פנצ'ר. פיני הוא האיש הנכון במקום הנכון, גם אם לפעמים ההתבטאויות שלו מעמידות במבוכה את בעלי הבית".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק