אלקטרה רמהש בגמר הגביע

חצי גמר גביע לנשים: אלקטרה רמת השרון העפילה לגמר הגביע לאחר משחק חלש התקפי אבל מותח עד הסיום 54:55 בדרבי על בני השרון. פלאח: שהשופטים יתביישו להם

יום שלישי 23 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
מסתבר שגם בקרב גביע המדינה בכדורסל נשים, המתח נשמר כמו בליגה. בדרבי רמה"ש, השיגה החניכות של אורנה אוסטפלד ניצחון בשיניים 54:55 על בנות השרון בשלב חצי הגמר והעפילו לגמר. 

המון טענות היה למאמנה של בנות השרון, שיקי פלאח, שאפילו זעק לעברם בטענה: "תתביישו לכם. אני לא שלם עם ההחלטה האחרונה, אבל בסיום מותח הכל אפשרי. היה משחק התקפי מאד חלש מצד שתי הקבוצות, אבל אין מה לעשות רק אחת עולה בסופו של דבר לגמר". 

מהצד השני של המתרס, אורנה אוסטפלד, מאמנת אלקטרה רמה"ש אמר בסיום: "נכון, לא שיחקנו טוב, אבל בסופו של דבר אנחנו מתכוונות לתקן בגמר". 

מהלך המשחק:

ברבע הראשון של המשחק, אלקטרה רמת השרון הייתה הרבה יותר טובה וירדה ביתרון של 4 נקודות (13:17). לקראת המחצית, החניכות של שיקי פלאח נותרו בתמונה, אבל בסופו של דבר למרות מספר איבודי כדורים גדול, אלקטרה רמה"ש ירדה שוב באותו יתרון כמו ברבע ה-1 (28:32).

במחצית השנייה רמת השרון החלה לרוץ ובגדול, למרות זאת יוסטון וג'ונסון הצליחו להחזיר את בנות השרון בתמונה שירדה בפיגור 6 בסיום הרבע השלישי (37:43). ברבע האחרון והמותח ביותר נמשך, אבל בתחום ההתקפי לא ראינו ישועות, ובסופו של דבר ג'ונסון החטיאה ליי אפ בסיום והניצחון נשאר אצל אלקטרה, שהוליכה במרבית המשחק 54:55 בסיום הצמוד. 

קלעו לרמת השרון: פרקינס 22, וובארה 13, הופמן 6 (14 ריב'), דורי 5, סואץ 4, פיליפס וקולודני 2 כ"א, פליישר 1. 

לבנות השרון:
ג'ונסון 17 (9 אס'), יוסטון 14, אברמזון 6, איזנשטאט 5, שומאכר (12 ריב') וגיגי 4 כ"א, נוסל ולוי 2 כ"א.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק