אי בהירות במכבי תל-אביב

לנוכח המצב וחצי העונה הפיננסית עליה הכריזו בקבוצה, אוהדי מכבי תל-אביב מבקשים פגישה עם ההנהלה במהרה. הקבוצה לא מתכוונת לבצע מהפכים ובטח שלא להוציא כסף על שחקנים אחרים. שום שחקן לא ביקש לעזוב

יום רביעי 24 דצמבר 2008
אשר גולדברג

במכבי תל אביב לא יעשו בימים הקרובים שום פעולה של הבאת שחקנים חדשים כדי להביא לשינוי ביכולת הקבוצה. במכבי תל אביב הולכים עם הקו של הבעלים אלכס שניידר, והפירוש הוא: שום דולר נוסף לא ישמש לרכש, רק שחקן תמורת שחקן.

בינתיים, מסרבים השמות הבולטים לשיחרור לעזוב ומדובר באיגור טומאסיץ', יאניק קאמנן ורודי חדד, שהחוזים שלהם הם חוזי פיקס, כלומר חוזים שלא תלויים בהישגים ובעיקר על שכר מוסכם שלא תלוי במיקום הקבוצה.

הקבוצות הקטנות המעוניינות בקאמנן ובחדד כמו בני סכנין, הפועל קרית שמונה אינן מעניינות את השחקנים עצמם, כאשר איגור טומאסיץ' פצוע תקופה ארוכה ואינו עושה רושם של שחקן שרוצה לשחק עבור המועדון. 

המהלכים של השחקן מרגיזים בהחלט את ראשי הקבוצה, שאינם מצליחים למצוא לו קבוצה חלופית באירופה לנוכח גילו הגבוה (33) ושכרו במכבי ת"א נאמד על 38 אלף דולר נטו לחודש.

מקורב למכבי תל אביב אמר ל-TELESPORT: "זו הולכת להיות עונה חצי פיננסית. שניידר בהחלט צודק, כי כל הזמן אמרו לו שיש קבוצה מצויינת וגם עכשיו ראשי המועדון טוענים, שבחודש מאי כולם יראו תוצאות אחרות ולכן שניידר סגר את הברז".

ראשי חוגי האוהדים מאידך, דורשים פגישה עם עוזי שעיה ואביב בושינסקי, כדי לקבל הסדרים על חיזוק הקבוצה ועל התוכניות לשחרר שחקנים, שרק מוצצים את הכסף מהקבוצה. כמו כן לטענת אוהדי הקבוצה העונה עוד ארוכה וצריך לתת גיבוי מלא לצוות המקצועי בראשתו של אבי נמני. לדעת ראשי האוהדים המטרות של סיום בחלק העליון של הטבלה וכן השתתפות באירופה דרך מיקום או מפעל גביע המדינה הן ריאליות.

אבי נמני יצא לחופשה בארצות הברית וישוב רק בתחילת השבוע הבא. 

הידיעה פורסמה לראשונה בתאריך 23.12.2008 בשעה 20:45

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק