יהיה גמר על רמה

חצי גמר גביע לנשים: מכבי רמת חן הצטרפה לאלקטרה רמת השרון, לאחר שניצחה 72:78 את אליצור חולון והעפילה לאחר 25 שנה לגמר היסטורי. דגן: הגענו לגמר ולא נוותר בקלות

יום שלישי 23 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

 הקבוצה הקטנה משכונת רמת חן ברמת גן העפילה לאחר כ-25 שנה חזרה לגמר. החניכות של עדני דגן השיגו ניצחון דיי קשה 72:78 על אליצורחולון ותפגושנה את אלקטרה רמת השרון בעוד כיומיים. 

זה הלך טוב ב-3 רבעים, עד שברבע האחרון משום מקום הצליחה אליצור חולון להתעורר עם מקבץ ווקר ועדי לוקס סגרה את הפער לנקודה בלבד (68:69), למרות זאת לאטה הצליחה להחזיר את היתרון לרמת חן וחוסר הניסיון של חולון תרם להעפלה של רמת חן לגמר הגביע - 72:78 בסיום. 

מאמן המנצחת, עדני דגן: "אמרתי שזה יהיה משחק קשה, העיקר שניצחנו. הדרך לא משנה בגביע, אין ספק שהיה לנו יותר מורדות מעליות, נקווה שנצליח להיות יותר טובים בגמר. עם אייבורי אני הרבה יותר רגוע, אולי יותר מדי. יש על מי לסמוך ואני מאושר". לקראת הגמר בעוד יומיים: "יהיה קשה, אני מקווה שלא הגענו עד לכאן כדי לוותר, אלא כדי לנשק את הגביע".

מאמן המפסידה, מאיר אליהו אמר בסיום: "היינו מאד קרובים לעשות הפתעה. נתנו לנו ולא לקחנו, כדורסל מה לעשות. זה משקף את מה שקורה לנו בליגה, ההבדל בינינו לבינם, שלהם זה נכנס ולנו לא נכנס". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק