ריאל לא מוותרת על פנאנט

חואן דה ראמוס מעוניין מאוד בקשרה של ליברפול ג'רמיין פנאנט וריאל כבר הגישה עבורו הצעה של 3 מיליון יורו. ווסטהאם מסרבת למכור את בלאמי לטוטנהאם

יום חמישי 25 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 ריאל מדריד ממשיכה בניסיונות החיזוק שלה. אחרי שרכשה כבר את ואן הונטלאר מאיאקס ואת דיארה מפורטסמות', המטרה הבאה של אלופת ספרד הוא ג'רמיין פנאנט, קשרה המסופסל של ליברפול.

הקשר האירי בן ה-25 רשם רק ארבע הופעות בקבוצה של ראפה בניטז העונה והוא אינו מרבה לשחק, כמו חברו לקבוצה יוסי בניון.

המנג'ר החדש של ריאל, חואן דה ראמוס, שמכיר את פנאנט מהתקופה בה אימן את טוטנהאם, מאוד מעוניין בפנאנט והספרדים העלו את ההצעה עליו ומוכנים לשלם עבורו 3 מיליון יורו.

פנאנט לא הצליח להטביע את חותמו בליברפול, מאז הצטרף אליה ב-2006 מבירמינגהאם תמורת 6.7 מיליון פאונד. חוזהו מסתיים בקיץ ולכן ליברפול עשויה למכור אותו, כדי להרוויח עליו כסף.

ווסטהאם מסרבת למכור את בלאמי

הארי רדנאפ, המנג'ר החדש של טוטנהאם סימן את קרייג בלאמי, חלוצה הוולשי של ווסטהאם כמועמד מספר 1 לחיזוק עם פתיחת חלון ההעברות בעוד שבוע.

ווסטהאם כבר סירבה להצעה של 6 מיליון פאונד עבור החלוץ המצטיין שלה והמנג'ר ג'יאנפראנקו זולה נחוש להשאיר את הכוכב שלו, למרות הקשיים הכלכליים בהם שרוי הבעלים האיסלנדי של ה"פטישים".

בלאמי בן ה-29 הצטרף לווסטהאם מליברפול ב-2007 תמורת 7.5 מיליון פאונד והוא השחקן הכי יציב של הקבוצה העונה. עזיבה של בלאמי תהיה מכה קשה עבור הקבוצה, שנלחמת על חייה בליגה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק