הרסו את החגיגה

המשחק האדיר בגמר גביע המדינה לנשים שנערך ביום חמישי לא יכל לחפות על ארגון גרוע של ראשי איגוד הכדורסל שכאילו עשו הכל כדי להרוס את ההנאה

שבת 27 דצמבר 2008
דורון ברגר
 זה היה שבוע סוער בספורט הישראלי. הוא החל בהדחה של מכבי תל אביב כדורסל בגביע, המשיך בעוד תיקו של האלופה הבאה של ליגת העל בכדורסל והסתיים במשחק ענק בגמר גביע המדינה בכדורסל נשים. 

 הסל שהעניק לרמת חן את הזכייה בגביע היה הדובדבן של עוגה מאוד לא טעימה. הניסיון לערוך שבוע גביע היה מרתק. הביצוע היה יותר מכושל.

מסיבת עיתונאים נערכה לפני משחקי רבע הגמר (שנערכו ביום ראשון) ולפני משחקי חצי הגמר (שנערכו בשלישי) . לפני הגמר? כנראה שמישהו באיגוד התעצל.

אבל לא על מסיבת עתונאים נעיז להתלונן. החוברת שהופקה לפני משחקי רבע הגמר הייתה מביכה עם שלל טעויות. העובדה שהאולם בראשון לציון, היה חצי ריק במשחקי חצי הגמר, הייתה מבישה, וההחלטה לערוך את הגמר בשעה רבע לשבע  הייתה מטומטמת.

מישהו באיגוד הכדורסל שכח כנראה שקצת קשה ביום חמישי עמוס הפקקים, לאזרח הממוצע, שאינו שמעון פרס, להגיע לאולם בראשון לציון בשעה 18:45, בטח אם הוא גר ברמת השרון או רמת חן. האוהד הממוצע יעדיף לצפות במשחקים בשידור טלביזיוני, אך למי ששכח -  רבים מאיתנו עוד לא מספיקים להגיע הביתה בשעה 19:00.

 גמר הנשים צריך היה לזכות בכבוד המגיע לו, להיות משודר בפריים טיים ולא בשעה שאנשים מאזינים יותר לשידורי הרדיו.

מי אשם?  כל מי שקשור לאיגוד. קל לזרוק את האשמה על הדובר מוטי אקסמיט, אך למי ששכח, הוא רק דובר ולא תקציבאי. ראשי איגוד הכדורסל היו צריכים להקצות יותר משאבים וגם ראשי הקבוצות היו צריכים (או צריכות) לדאוג מעט יותר לסדר והארגון

אבל זה ממש לא משנה מי אשם. השורה התחתונה היא עצובה. במקום לחגוג שבוע מצוין לליגה הכי תחרותית שיש בישראל בעשור האחרון, יזכרו מהשבוע הזה בעיקר את העבודה שבאיגוד הכדורסל לא ידעו להגות נכון את הפינאליסטית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק