מנג'ר חדש גם לסנדרלנד

ריקי סבראגיה מונה היום למנג'ר החדש של "החתולים השחורים" במקומו של רוי קין. סרבאגיה ששימש כעוזרו של קין, חתם על חוזה ל-18 חודשים בקבוצה

שבת 27 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 ריקי סרבאגיה בן ה-53, מי ששימש כעוזרו של רוי קין בסנדרלנד מקבל את שכרו על ההצלחות שלו לאחרונה עם הקבוצה והיום (שבת) החליטה הנהלת סנדרלנד למנות אותו למנג'ר הקבוע במקומו של רוי קין.

קין התפטר בתחילת החודש מתפקידו כמנג'ר סנדרלנד אחרי שהקבוצה הידררה לתחתית הפרמייר-ליג. אולם תחת שרביטו של סבראגיה סנדרלנד הרשימה עם ניצחונות גדולים על האל ו-ווסט ברומיץ והפסידה רק לאלופה מנצ'סטר יונייטד 1:0 דחוק.

"ריקי מקבל את המינוי בזכות העבודה המצויינת שעשה בשבועות האחרונים בסנדרלנד ובגלל הגישה הרצינית והמקצוענית שלו. אנחנו משוכנעים שאוהדי סנדרלנד יתנו לו את כל התמיכה האפשרית". כך אמר יו"ר הקבוצה ניאל קווין לאחר מינוי של סבראגיה למנג'ר הקבוצה.

סרבאגיה מקבל את המינוי הנחשק למרות מספר שמות בכירים שעלו כמועמדים לקחת את התפקיד כמו לואיס ואן חאל, אלן קרבישלי, ג'ראר הוויה וגם אברהם גרנט.

סבראגיה מתכוון לחזק את הקבוצה בשחקן הגנה נוסף בינואר והנהלת המועדון כבר הודיעה כי תקציב לו סכום משמעותי לחיזוק שיסייע למועדון להישאר בפרמייר-ליג.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק