הפציעה של פיליפס לא קשה

שחקנית אלקטרה רמת השרון, ארין פיליפס שנפגעה בתחילת הרבע השני של גמר גביע המדינה, לא חזרה לשחק ונראה היה כי קרעה את הרצועה הצולבת, אלא שהתברר כי אין צורך בניתוח

שבת 27 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

 פציעתה של ארין פיליפס, שחקנית אלקטרה רמת השרון, אינה חמורה כפי שסברו תחילה אנשי הקבוצה. 

פיליפס, שנפגעה בתחילת הרבע השני של גמר גביע המדינה, לא חזרה לשחק ונראה היה כי קרעה את הרצועה הצולבת. אולם אנשי רמת השרון הצליחו לסדר במהירות בדיקת אם.אר.איי, והיום (שבת), נבדקה השחקנית על ידי ד"ר עומר מי דן מהיחידה לרפואת ספורט בבית החולים "מאיר" בכפר סבא.

ד"ר מי-דן קבע כי לא מדובר בקרע של הצולבת, מה ששיחרר לא מעט חיוכים באלקטרה רמת השרון. "אין משהו מג'ורי, והיא נראית יציבה", אמר מי-דן. "זו כנראה מתיחה ו/או פגיעה קלה במיניסקוס, ללא פגיעה ברצועה הצולבת". מי-דן הוסיף גם כי לדעתו אין צורך בהליך ניתוחי, רק פיזיוטראפי, אותו תעבור פיליפס באוסטרליה, לשם חזרה היום כמתוכנן בשל הפגרה.

 אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה, שליוותה את פיליפס לאורך כל היומיים האחרונים, נשמעה מאושרת ואמרה: "אני מאוד שמחה בשבילה, בשבילנו, ובשביל כל האוהדים הרבים שהתעניינו בשלומה. מדהים כמה מהר היא התחברה אלינו והתחבבה על כולם. אחרי יומיים מאוד קשים, סוף סוף היו לנו כמה רגעים של אושר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק