אשדוד תתאמן באילת

מ.ס אשדוד התכוונה לארח את מכבי ת"א למשחק אימון ביום רביעי, אולם לאור המצב הביטחוני הוחלט ע"י ג'קי בן זקן ויוסי מזרחי לקיים מחנה אימונים באילת. מחלקת הנוער מושבתת מפעילות

יום ראשון 28 דצמבר 2008
אשר גולדברג

לאור הרחבת פעולות צה"ל בעזה, ובמקביל לירי פצצות הקסאם לעבר האיזור שסביב אשדוד ובעיר עצמה, החליטו בעלי מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן והמאמן יוסי מזרחי, להוריד את קבוצת הבוגרים של המועדון למחנה אימון באילת.

בקבוצה שוחחו עם כל הזרים ואלו הבטיחו בשיחות להגיע בחזרה בזמן לישראל. 

מ.ס אשדוד היתה אמורה לקיים ביום רביעי משחק אימון ידידותי מול מכבי ת"א, משחק שכנראה יתבטל.

ג'קי בן זקן אמר הבוקר ל-telesport: "האימונים בשלב זה לא יתקיימו באשדוד, עד שהמצב בעזה לא יתברר סופית. הקבוצה תקיים מחנה אימונים בן שבוע בדרום באילת".

בעקבות נפילת הרקטות באיזור אשדוד, קיבל מנהל מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד, הנחייה מפורשת ממינהל הביטחון בעיר, לבטל את כל האימונים. הודעה נמסרה להורים של הילדים. במחלקת הנוער, המאמנים יודיעו לנערים על ביטול האימונים.

  חיים בנישו, מנהל הנוער אמר לאתר CADUR: "יש לי שני ילדים בבית והנושא הזה חדש לי. ההרגשה היא של פחד, חוסר וודאות וצריך לדעת מהיום איך להתמודד עם המצב החדש הזה. אני כולי תקווה שזה ייגמר מהר, כי זה משבש את שיגרת היומיום. כשנחזור לאימונים רגילים נקיים שיחות עם כל הילדים, על המציאות החדשה, אני מקווה שהיא תיעלם מהר".

 קפטן הקבוצה הבוגרת דוד רביבו: "הייתי בבית בזמן הצפירה, זה קצת מלחיץ, נכנסתי לממ"ד ושמעתי בום מרחוק. אני מבין וכואב את מה שקורה בדרום, עכשיו שזה קרוב אתה מפחד בשבילך ובשביל הקרובים לך. אני מקווה שהילדים לא יכנסו ללחץ ושיוכלו לחזור בקרוב למגרשים. אני מאמין שבעזרת הממשלה המצב יסתיים במהרה".


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק