4

נוער: הפועל תא מחזיקת הגביע

מכבי ת"א שחר ניסתה לחזור במחצית השנייה, אבל נאלצה להכנע להפועל ת"א, שזכתה בגביע המדינה לנוער ע"ש אבי רן. כבשו לאדומים: קפילוטו (48) עצמי, אסף כהן (67). כבשו לצהובים: מאיוקה (77) . צפו בוידאו ובתגובות

יום רביעי 20 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 האצטדיון בראשל"צ מארח את משחק גמר גביע המדינה לנוער ע"ש אבי רן ז"ל בין הפועל ת"א צבי פורת למכבי ת"א שחר.  

 

מחצית ראשונה: אין שערים עדיין בגמר 

̼/span>

 

 

 

 

 

 

 

מכבי ת"א פתחה בלחץ את המשחߧ, אבל ההגנה של הפועל הצליחה להרחיק דיי מהר.  כבר בדקה השביעית, יהודה חוטה, הבלם של האדומים, עלה לרחבה, הקרן כבר הגיעה אליו אבל הבלם החמיץ ממטר.  דקה לאחר מכן, בן יאיר ממכבי ת"א, פרץ מאגף שמאל, שלח כדור שטוח מסוכן, שנהדפה בקושי ע"י השועӨ.  

 

 

 

 

 

 

 

לאחר רבע שעה של משחק, לא נראו מצבים משמעותים מצד שתי הקבוצות. שלוש דקות לאחר מכן, הזדמנות נהדרת של מכבי ת"א, כאשר בן יאיר הצליח לעבור שני שחקנים וחוטה בשנייה האחרונה מנע שער והציל לקרן.  

 

 

 

<ɰ> 

 

 

 

הקצב הטוב התחיל, כאשר בדקה ה-24, הגבהה מאגף ימין של הפועל ת"א, חדרה לרחבה וגורדנה נגח מצויין, אבל הכדור חמק מהמסגרת.  בדקה ה-28 שלח מרציאנו מהפועל ת"א פצצה לשער, אבל הכדור עלה מעט מעל המשקוף.  

 

 

 

 

 

 

 

10 דקות לסיומה של המחצית הראשונה, מכבי ת"א שלטה בכדור, אך לא השיגה מצב קורץ.  גל שיש שלח כדור רוחב מאגף שמאל, אבל ההגנה של מכבי הצליחה להרחיק לקרן בשנייה האחרונה.  הפועל החלה לשלוט מעט, שיש פרץ מהאגף השמאלי, אבל אף חלוץ אדום לא נכח בתוך הרחבה כדי לסכן. סיום המחצית הראשונה ללא שערים. 

מחצית שנייה:

מיד בפתיחת המחצית השנייה, ציון צמח ניסה את מזלו מרחוק, אבל ללא הועיל. בהתקפה הנגדית הפועל ת"א עם פריצה מאגף שמאל, כאשר גל שיש (48) שלח פצצה לשער, אבל קפילוטו הרחיק בחוסר מזל לשערו הוא -

 

 

 

 

 

 

 

 

0:1 להפועל ת"א.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ̼p> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בדקה ה-56 נערך במכבי ת"א חילוף, כאשר יובל פוגינמן יצא ומתן לוטטי נכנס. מיד לאחר הכניסה של לוטטי,

 

 

 

 

 

 

 

 

השחקן הטרי קיבל כדור מול שער חשוף ובמקום לקבוע שיוויון, בעט ברשלנות החוצה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נ

בדקה ה-64, ליאור בקשי נכנס בהפועל תל אביב על חשבונו של אߨתור אטציאנוב. שלוש דקות לאחר החילוף (67), ראינו שוב שינוי חיובי. טעות קשה בהגנה של מכבי ת"א, כאשר כדור עומק אדיר נשלח אל אסף כהן, שהכניע את השוער מייק חן  ושלח את הכדור פנימה - 0:2 להפועל ת"א.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בדקה ה-71 ספג ציון צמח ממכבי ת"א כרטיס צהוב, לאחר שנתקע בצורה ברוטלית בשחקן הפועל ת"א. 13 דקות לסיום, יכל מאיוקה לצמק, אבל החלוץ ממכבי תל אביב התבלבל ברחבה. אותו מאיוקה הצליח לכבוש מול שער ריק, לאחר שהשוער של הפועל ת"א יצא בצורה אומללה - 1:2 להפועל ת"א.

 

 

 

 

 

 

                 Ġ 

 

                 

 

               

 

             

 

    &nɢsp;      

 

         

 

       

 

     

 

  

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק