הגעתי למועדון גדול

דודו אוואט הוצג במיורקה לאחר שחתם אמש על חוזה רב שנתי בו ישתכר כ-750 אלף יורו לעונה. במחזור הקרוב: אוואט בקמפ-נואו, כנראה על הספסל

יום שלישי 30 דצמבר 2008
אשר גולדברג


דודו אוואט הוצג אחה"צ בפני האוהדים והתקשורת באי הספרדי מיורקה. אוואט חתם אמש על חוזה לשלוש עונות (עד לסיום הנוכחית ולעוד שתי עונות), וצפוי לערוך היום את אימון הבכורה במועדון.

השוער הישראלי חתם על חוזה עד 2012 וישתכר כ-750 אלף יורו לעונה. מיורקה שילמה לדפורטיבו לה-קורוניה כמיליון יורו עבור השוער הישראלי.

אוואט לא יכל לבקש משחק יותר קשה לפתוח איתו את הקדנציה מאשר משחק חוץ מול ברצלונה. מיורקה מסובכת בתחתית ורחוקה רק נקודה מהקו האדום. הקבוצה תצטרך להלחם עד סוף העונה על כל נקודה כדי לשרוד בליגה הטובה באירופה.

אוואט אמר לאתר הרשמי של מיורקה: "לא היססתי לרגע כשהבנתי שרוצים אותי פה, העדפתי את מיורקה על מועדונים שנמצאים גבוה יותר. זה מועדון גדול, אני נרגש וכבר לא יכול לחכות להכיר את הנפשות הפועלות ולהתחיל לעבוד".

השוער גם התייחס לנושא אפודת השוער הראשון: "אני חייב לעבוד קשה ולהלחם כדי לפתוח בין הקורות. ככל שיש יותר תחרות, היכולות של השחקן עולות."

הקבוצה מפלמה דה-מיורקה, היא קבוצתו השלישית של אוואט בספרד. השוער עבר לאירופה לראשונה כשחתם בראסינג סנטאנדר, בהמשך עבר לדפורטיבו לה-קורוניה והיום כאמור, סגר בקבוצתו השלישית בקריירה האירופית שלו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק