שחקני מכבי מתעקשים להישאר

הבולגרי איגור טומאסיץ' הצרפתים של מכבי תל-אביב ג'ונתן אסוס, יאניק קמנאן ורודי חדד לא ממהרים לעזוב את הקבוצה. ישיבת הנהלה תתכנס מחר

יום שני 29 דצמבר 2008
אשר גולדברג
במכבי תל-אביב חוששים ממצב הקבוצה בתחתית, אליו נקלעה זו העונה השניה ברציפות והמנג'ר אבי נמני עושה ככל ביכולתו על מנת לחזק את הקבוצה בחלון ההעברות שיחל בשבוע הבא. הבעיה של אבי נמני והקבוצה היא סגירת ברז המזומנים על ידי הבעלים, אלכס שניידר.

במכבי תל-אביב קיוו למכור מספר שחקנים ובכך לשחרר כסף להבאת שחקני רכש חדשים, אך מלבד דן רומן שסיכם במ.ס אשדוד וצפוי להצטרף לקבוצה מעיר הנמל היום, השחקנים הצרפתים ובראש רשימת המועמדים לעזוב הבלם הבולגרי איגור טומאסיץ' אינם ממהרים לעזוב.

איגור טומאסיץ' חתם בקיץ במכבי תל-אביב ל-3 שנים, הובא על ידי המאמן רן בן-שמעון, על חוזה חסר תקדים מבחינתו וכעת אינו מעוניין לעזוב את מכבי תל-אביב, אלא אם תגיע הצעה אטרקטיבית. הבעיה של ראשי מכבי תל-אביב היא בכך שהבלם אינו צעיר ולנוכח דקות המשחק המועטות שמקבל העונה אין קבוצות שמעוניינות לקלוט את הבולגרי בסכומים שיגרמו לשחקן לעזוב.

גם שחקניה הצרפתים של מכבי תל-אביב ובראשם יאניק קמנאן אינם ממהרים לעזוב. למרות מספר התעניינויות ברודי חדד ובג'ונתן אסוס, הצעות ממשיות לא הגיעו. דווקא עבור יאניק קמנאן, המסיים חוזה בסוף העונה ויוכל להשתחרר בחינם, הגיעה הצעה מקבוצת פאפוס הקפריסאית של ניר קלינגר אך הצרפתי אינו מעוניין לעבור לשחק בליגה הקפריסאית בקבוצה הנחותה ממכבי תל-אביב.

הג'נרל מנג'ר של מכבי תל-אביב אבי נמני ינחת היום בישראל וכבר מחר תתכנס ישיבת הנהלה בנוגע לחיזוק והיערכות לקראת חלון ההעברות וחצי העונה המתחילה כבר בשבוע הבא במשחק רבע גמר גביע הטוטו מול בני יהודה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק