0

מיליטו ומוטה חתמו באינטר

נשיא גנואה, אנריקו פרזיוסי מߐשר שדייגו מיליטו, מלך שערי הקבוצה ותיאגו מוטה, הקשר הברזילאי, חתמו בשורות אלופת איטליה וילבשו כחול שחור בעונה הבאה. סרג'יו פלוקארי יחליף את מיליטו בגנואה

יום חמישי 21 מאי 2009
אסף בילגורי
 אינטר הבטיחה רק ביום שבת האחרון אליפەת רביעית ברציפות באיטליה, אבל במועדון לא עוסקים יותר מידי בחגיגות וכבר מכינים את העונה הבאה.

נשיא גנואה, אנריקו פרזיוסי מאשר הבוקר שדייגו מיליטו ותיאגו מוטה, צמד הכוכבים הדרום-אמריקאים של גנואה, חתמו רישמית באינטר ויצטרפו אליה בעונה הבאה. עודĠמאשר הבעלים של גנואה, שסרג'יו פלוקארי, חלוצה המצויין של אטלנטה יהיה זה שיחליף את מיליטו בהתקפת גנואה בעונה הבאה.

אינטר חיזרה אחרי מיליטו ומוטה כבר תקופה ארוכה וכעת, למרות שהפרטים הכספיים של העיסקה עדיין לא אושרו, פרזיוסי מאשר: "נפגשתי עם̠מאסימו מוראטי לארוחת בוקר והגענו להסכם. זה רישמי, זו היתה החלטה כואבת ואנחנו מודים לשניים על כל מה שהם תרמו במשך העונה.

צירופו של מיליטו, מרמז אולי על כך שזלאטן איברהימוביץ', חלוצה השבדי הנהדר של אינטר לא ימשיך במועדון בעונה הבאה. זלאטן מסוכסӚ עם מוריניו וכבר הביע את רצונו לעזוב את אינטר בקיץ.

גנואה כבר מצאה מחליף למיליטו, בדמותו של סרג'יו פלוקארי, חלוצה של אטלנטה שנתן עונה נהדרת במדים הכחולים שחורים. פלוקארי יעלה לגנואה כ-11 מיליון יורו.

על פי הפירסומים באיטליה, מיליטו חתם באינטר על חוזה לארבע עונות, שמוערך בכ-3.5 מיליון יורו לעונה. תיאגו מוטה הקשר הברזילאי חתם לחמש עונות, בחוזה המוערך ב-3 מיליון יורו לעונה.

תיאגו מוטה ובעיקר דייגו מיליטו, הוליכו את גנואה לעונת שיא, כאשר לאורך רוב העונה גנואה התבססה במקום̠הרביעי באיטליה, שמוליך למוקדמות ליגת האלופות. אולם במחזורים האחרונים גנואה איבדה מעט גובה ואיפשרה לפיורנטינה לחלוף על פניה ולפתוח פער של 5 נקודות ממנה במקום הרביעי.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק