אנחנו מתגרים במזל

סערת רוחות באשקלון: דקות ספורות לפני ששחקני הפועל אשקלון יצאו אל מתחם האימונים נחת טיל "גראד" במגרש, שיצר פאניקה בקרב הקבוצה, פייגנבוים:" רסיסים עפו עלי"

יום שני 29 דצמבר 2008
אשר גולדברג

ימים לא קלים עוברים על ישובי עוטף עזה ואשקלון, לפני כשעה לערך נחת טיל גארד במתחם האימונים של הפועל אשקלון, מוליכת הליגה הארצית.

לפני שנשמעה האזעקה חלו ויכוחים בין ראשי האגודה בנוגע לקיום האימון של הקבוצה, שמנסה לשדר עסקים כרגיל, למרות המצב המתוח באזור.

בעוד שמנהל הקבוצה, פרוספר אזאגי ומנהל האיצטדיון, הרצל עיני מתווכחים לגבי סוגיית קיום האימון, הושמעה האזעקה, כאשר השחקנים שוהים בחדר ההלבשה. שניות לאחר מכן, נחת הטיל באמצע מגרש האימונים ועורר פאניקה גדולה.

לאחר נפילת הטיל, רוב שחקני הקבוצה חזרו אל הרכבים שלהם ונסו אל בתיהם, אחד השחקנים הבכירים של המועדון ביקר את ההתנהלות של הקבוצה: "אנחנו מטומטמים, אנחנו מתגרים במזל.

לא צריך להתאמן, אנחנו לא באליפות העולם, אפשר להתאמן במרכז הארץ, זאת פשוט טעות של ההתאחדות וההנהלה להיות כאלו גיבורים, מה הם היו עושים אם שחקנים היו נהרגים?"

מאמן הקבוצה שייע פייגנביום התקשה לעכל את האירוע: "זה חוויה מצמררת, עמדתי מחוץ לחדרי ההלבשה, חיכיתי לשחקנים ופתאום שמעתי "בום" חזק, רסיסים עפו לידי, מזל שלא היינו על כר הדשא".

 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק