4

אני מרגיש צביטה בלב

אבי אשכנזי התקשה להשלים עם ההפסד ואובדן האליפות: "האכזבה היא גדולה. יכולנו והיינו צריכים לשחק טוב יותר, זו הרגשה שӜ פספוס". בטקס שנערך הערב, פרקינס זכה בתואר שחקן העונה, אשכנזי מאמן העונה

יום חמישי 21 מאי 2009
שלמה חסיד

מכבי חיפה נשארת הערב (חמישי) עם המחמאות, אחרי שנכנעה בגמר הפיינל-פור למכבי ת"א וסיימה את העונה במקום השני. הירוקים יכולים להתנחם בבחירתו של דורון פרקינס לשחקן העונה ושל אבי אשכנזי למאמן העונה.

המאמן הירוק אבי אשכנזי התקשה לעכל: "האכזבה היא מאוד גדולה, אני מרגיש צביטה בלב. יכולנו והיינו צריכים לשחק טוב יותר, זו הרגשה של פספוס. אני משתדל להסתכל על חצי הכוס המלאה, על זה שגאה בשחקנים, אבל ۛשאני מסתכל סביבי ורואה את החגיגות, יש לי צביטה בלב". 

"הפסדתי פה את הגביע עם הבאזר ולא הרגשתי ככה. אולי בגלל שעכשיו נגמרה העונה ונגמרו המטרות ויש תחושת ריקנות כלשהי, אולי בגלל שבאמת האמנתי שאנחנו יכולים לקחת את האליפות".

לשאלה מה הכריע את המשחק, אמר אשכנזי: "זה העייפות, בעיית עבירות, פציעות. קשה לנתח את המשחק עניינית עכשיו, ובמילא זה כבר לא רלוונטי. זו היתה עונה מופלאה של חבר'ה נהדרים, של מערכת מדהימה וחברים שמפרגנים. הבאנו הרבה כבוד לחיפה ובשורה לכדורסל Ӕישראלי".

הבעלים, ג'ף רוזן לא הסתיר את אכזבתו בסיום ואמר: "זה סיום עצוב לערב מצוין. אני גאה בשחקנים. מקווה להגיע לכאן לגמר שוב בשנה הבאה ולנצח". 


עידו קוז'יקרו אמۨ: "עצם העובדה שיצאנו מהמשחק הזה מאוכזבים זו מחמאה גדולה. אנחנו צריכים להגיד תודה על זה. לא כיף להפסיד, אבל שיחקנו מול קבוצה מצוינת. אנחנו יכולים לעמוד מולם, אבל היום הם היו יותר טובים ומגיע להם".


עמית בן דוד הוסיף: "אנחנו מאוד מאוכזבים. ידענו שמכבי קבוצה מצוינת אבל גם שאנחנו מסוגלים, באמת האמנו. עד הרבע השני שלטנו בקצב, היינו במשחק ועשינו מה שתכננו, באיזשהו שלב ברבע השני דרק שארפ נכנס קלע כמה שלשות. באיזשהו שלב האנרגיות נגמרו. אנחנו שמחים על העונה הזאת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק