לפחות באימונים, מכבי מנצחת

מכבי ת"א גברה על מ.ס אשדוד 0:2 במשחק אימון שנערך בר"ג. בוזגלו ויבוריאן כבשו לצהובים. ג'ונתן אסוס השתולל באימון הבוקר של מכבי, העיף כדורים לכל עבר ונזרק מהאימון ע"י אבי נמני

יום רביעי 31 דצמבר 2008
אשר גולדברג

מכבי ת"א גברה הערב 0:2 על מ.ס אשדוד במשחק אימון שנערך בין השתיים שנערך באיצטדיון ר"ג. 

המשחק היה אמור להערך באשדוד, אך לאור המצב הבטחוני הוא נערך באיצדיון ר"ג. מאור בוזגלו, שכבש שער יפה במשחק הליגה האחרון, העלה את מכבי ליתרון ראשון בפנדל בדקה ה-29. אלייה יבוריאן הכפיל 3 דקות לפני המחצית וקבע את תוצאת הסיום, 0:2 למכבי.

ג'ונתן אסוס סיים ככל הנראה את דרכו במכבי ת"א. הקשר הצרפתי שמאכזב מאוד מתחילת העונה, הגיע לאימון הבוקר עצבני מאוד ולא מילא אחרי ההוראות של אבי נמני.

לאחר שננזף ע"י אבי נמני, החל אסוס להשתולל ולהעיף כדורים לכל עבר. נמני בתגובה זרק את אסוס מהאימון.

שחקן בקבוצה העיד כי אסוס הגיע לאימון "מתודלק" ונראה כאילו הוא חזר מבילוי לילה סוער והיה עצבני מאוד מתחילת האימון.

אסוס צפוי לחטוף קנס כבד בוועדת המשמעת של הקבוצה ולאחר מכן לקבל שיחרור ממכבי ת"א, שלא מוכנים יותר להתעסק עם בעיות משמעת של הקשר המאכזב.

במכבי מנסים להפעיל לחץ על רודי חדד ויאניק קאמנן כדי לעבור לפאפוס הקפריסאית, אולם צמד השחקנים לא כל כך מעוניין בכך. 

הטענה של רודי חדד היא כי פאפוס קבוצה קטנה ממקום קטן וזה לא כל כך מתאים לו בשלב כזה של הקריירה. מקורב של השחקן אמר: "רודי בוחן הצעות יותר מעניינות מצרפת. אין לו כוונה לעבור לקפריסין וזו לא המטרה שלו בשלב זה". 

אולם בקבוצה ינסו להפעיל לחץ במיוחד על יאניק קאמנן, ואם החלוץ לא מתכוון להשמע, הוא יצפה במשחקים הבאים של הצהובים בעיקר מהיציע. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק