הכדורסל לא נכנע למצב

יריבתה של הפועל י-ם פנתה לפיב"א בבקשה שלא להגיע למשחק בישראל. איגוד הכדורסל פירסם הודעה בה נאמר כי הכדורסל בארץ ימשיך להתנהל תוך "הגברת העירנות והבטחת בטחון הספורטאים"

יום שלישי 30 דצמבר 2008
ליאור מיוחס
 

יו'ר איגוד הכדורסל, הנחה הערב (שלישי) את ועדת הליגה והגביע של איגוד הכדורסל להודיע לכל קבוצות הכדורסל, בכל הליגות בישראל כי ליגות הכדורסל השונות ימשיכו לפעול כסדרן, פרט למקרים חריגים בהם עפ"י הנחיית פיקוד העורף ומשטרת ישראל - לא ניתן יהיה לקיים משחקים.

איגוד הכדורסל אישר לקבוצות להחליף ביתיות עפ"י בקשת הקבוצות המשחקות באזורים הנמצאים בטווח הרקטות.

יו'ר איגוד הכדורסל , שי שני : "בראש וראשונה כולנו תקווה כי השקט יחזור במהרה לדרום. ברור לנו כי למרות המצב הביטחוני בדרום, צריך לשמור על שפיות ולהמשיך בחיים הספורטיביים, תוך הגברת הערנות והבטחת ביטחונם של הספורטאים".

עוד הוסיף שי שני כי: " איגוד הכדורסל מקיים וימשיך לקיים מאות משחקים מדי שבוע, בכל הליגות. האיגוד ימצא את הדרך לשמור על שוויוניות ולסייע ככל הניתן, במיוחד לקבוצות הנמצאות בטווח הרקטות ".


לאריסה פנתה לפיב"א: חוששים לבוא לישראל


בעוד איגוד הכדורסל מנסה לשדר עסקים כרגיל, קבוצת אולימפיה לאריסה, שאמורה להגיע בשבוע הבא למשחק מול הפועל ירושלים במסגרת גביע האתגר, פנתה בעקבות המצב הבטחוני לפיב"א והביעה את חששותיה ודאגותיה מההגעה לישראל והשהות בירושלים.

בהפועל ירושלים, נכון להיום, נשארים אדישים למצב, בעיקר נוכח העובדה שטרם קיבלו פנייה כלשהי מהיוונים. בקשתה של הקבוצה היוונית תידון במשרדי פיב"א ביום רביעי.

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק