אוסטפלד נבחרה להיכל התהילה

מאמנת אלקטרה רמת השרון, נבחרה לאחרונה להיכל התהילה של הספורט היהודי, יחד עם שמונה אנשי ספורט יהודים נוספים: "זה כבוד גדול עבורי, ותמיד משמח לראות שיש מי שמעריכים את המאבקים שלנו לקידום נשים בספורט"

יום שלישי 30 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT


אורנה אוסטפלד, מאמנת אלקטרה רמת השרון, נבחרה לאחרונה להיכל התהילה של הספורט היהודי, יחד עם שמונה אנשי ספורט יהודים נוספים. מוזיאון היכל התהילה נמצא במכון וינגייט, שם גם ייערך הטקס ב-15 ביולי 2009, במהלך משחקי המכביה ה-18. ההודעה על כך נשלחה לה על ידי אלן שרמן, יו"ר היכל התהילה, הפועל מזה 30 שנה ועליו נמנים עד כה 315 ספורטאים, מאמנים, עסקנים ופעילים אחרים שתרמו לספורט היהודי בעולם.

בין יתר הנבחרים שזכו להיבחר להיכל התהילה אפשר למצוא את אנשי הכדורסל רד אאורבך, אלכסנדר גומלסקי, דיויד שטרן ולארי בראון, את האצן הבריטי הרולד אברהמס שזכה במדליית זהב אולימפית במשחקי 1924 בפאריס,  את האצנית ז'אנה פינטוסביץ' וכמובן את השחיין מרק ספיץ. אוסטפלד היא הישראלית השביעית שזוכה לכבוד, לאחר טל ברודי, גל פרידמן, השייטים צפניה כרמל ולידיה לזרוב, חגי זמיר, לשעבר קפטן נבחרת ישראל בכדורעף נכים וצבי נישרי, מי שנחשב לאבי החינוך הגופני בישראל.

ג'ו סייגמן, חבר הנהלת היכל התהילה לספורטאים יהודים, מקווה להיפגש עם אוסטפלד בטקס שייערך כאמור במכון וינגייט. "מאוד התרשמנו ממנה. יש ועדת בחירה שמורכבת מאנשים מכל העולם, יש לנו קשרים בכל העולם, אנחנו מרושתים וכמובן שאנחנו מתמקדים באנשי ספורט יהודים. המועמדות שלה עלתה, ואנשי הוועדה מאוד התרשמו מהרזומה שלה. מאוד אשמח להיפגש איתה".

אוסטפלד, שכבר זכתה בעבר בכמה פרסים עבור הרקורד שלה כשחקנית, כמאמנת וכפעילה למען זכויות נשים בספורט, אמרה: "זה כבוד גדול עבורי, ותמיד משמח לראות שיש מי שמעריכים את המאבקים שלנו לקידום נשים בספורט ובכלל. אין לי מושג מי הגיש את המועמדות שלי, אבל הבנתי שיש אנשים שעוקבים אחרי הקריירות של אנשי ספורט יהודים.  אשמח להיות בטקס, ולהכיר את כל מי שבחרו בי".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק