אלישע לוי: אין מאושר ממני

מאמנה של מכבי חיפה משחרר אנחת רווחה וחיוך גדול: "עשיתי מסלול קשה מאוד מלמטה ועד למעלה. אני שמח שהחזרתי את האליפות עם המועדון הזה. השחקנים דאגו שתהיה לי אליפות"

שבת 23 מאי 2009
מערכת TELESPORT
0:2 על מכבי נתניה ב'קופסא', הבטיח למכבי חיפה את אליפות המדינה לעונת 2008/9. המאמן הירוק, אלישע לוי אמר בסיום: "אני הכי שמח בעולם. אני שמח מבפנים, זה באופי שלי להיות מאופק. זו האליפות הראשונה שלי, השחקנים דאגו שתהיה לי אליפות. אנחנו עם הפנים קדימה. לא הרבה פעמים קורה שיש מצב שזוכים גם באליפות וגם בגביע, אין מאושר ממני".

"למכבי חיפה יש מועדון עם חוסן. יש לנו בסיס חזק ונעשה מה שצריך, אבל קודם יש את גߞר הגביע. אמרתי בזמנו שהמינוי שלי מלמד שאפשר גם אחרת. עשיתי מסלול קשה מאוד מלמטה ועד למעלה. אני שמח שהחזרתי את האליפות עם המועדון הזה. הצוות המסור, הקהל, השחקנים, כולנו החזרנו את האליפות וצריך להביא את חיפה למה שהיא רגילה". 


<ųtrong>בירם כיאל, שכבש את שערה השני של חיפה הערב אמר: "השלמנו את המשימה הראשונה העונה. אני שמח שהבקעתי, אבל הכי חשוב היה לראות את האליפות חוזרת לכרמל. עבדנו קשה העונה, אני שמח שהבוס והצוות המקצועי נתנו לנו את השקט הדורש". 
"לקהל המדהים הזה מגיע להיות שמח, ומגיע הרבה תודה לכל מי שהיה שותף לאליפות. כל אחד מהשחקנים יודע לשחק כדורגל, לפעמים צריך לשחק בשביל התוצאה ולפעמים בשביל השואו. התואר חזר הביתה, וזה הכי חשוב". 

בלם מכבי חיפה, דקל קינןļ/strong> הוסיף: "זו אליפות מתוקה מאוד, כי אני מרגיש מאוד שייך למועדון. כל העונה המון שחקני בית שותפו והיו שותפים לאליפות, וזה מאוד קירב את הקהל אלינו. אנחנו חושבים רק על הגמר. אני מקווה שנזכה. אם נמשיך לשחק כמו במשחקים האחרונים, יהיה בסדר".


הקשר הצעיר והמחונן, ליאור רפאלוב: "זו האליפות הראשונה שלי, והיא אליפות כל כך מתוקה. בתחילת השנה אף קבוצה לא ספרה אותנו, ועשינו את הבלתי ייאומן. הקבוצה צעירה ומוכשרת, עם חומר שחקנים טוב שנותנים את הלב למועדון. אנחנӕ הכי מאושרים בעולם".


המגן הימני, אייל משומר: "זו אליפות ראשונה שלי אחרי שנתיים לא טובות. ההרגשה טובה, אבל אנחנו צריכים להיות רגועים לקראת גמר הגביע. כרגע אנחנו לא יוצאים בחגיגות, צריך לסיים את העניינים בגביע ӕאז נתחיל".חגיגות ב'קופסא'

יניב קטן, קפטן הירוקים אמר: "אליפות זה הדבר החשוב ביותר. אנߗנו שמחים, כי עשינו זאת בצורה ענקית היום, למרות כל הביקורות במהלך העונה".


השוער ניר דוידוביץ' אמר: "זו אליפות קשה ומתוקה עם מאבק קשה מאוד. אין מתוק מזה. מהרגע שהגענו למקום הראשון לא ויתרנו, ניצחנו משחקים ӑשיניים והוכחנו אופי. עשינו את זה בסטייל. מבחינה אישית, התחלתי טוב את העונה ואז הגיעה הפציעה, אבל בסופו של דבר סיימתי טוב".


הבלם הותיק, אלון חרזי הוסיף: "בתחילת השנה אמרתי שאני מאמין. עשינו מעל ומעבר, וזו אליפߕת גדולה. הציפיות לא היו גדולות, אבל לפעמים עדיף שכך. הפתענו הרבה אנשים, ועשינו עבודה טובה ונכונה. זה מרגש. אני רוצה להמשיך לשחק גם בעונה הבאה".בירם כיאל חוגג

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק