מחאת אוהדים בקרית שלום

מכבי ת"א ממשיכה לאכזב עם הפסד 2:3 במשחק אימון להפועל ירושלים. האוהדים השרופים קראו קריאות נגד רוב שחקני הקבוצה. נמני לשחקנים: "היום החופשי מבוטל, בשבת שני אימונים"

יום שישי 02 ינואר 2009
אשר גולדברג
מסתבר שמכבי ת"א אינה עושה שדרוג משנת 2008 ובמשחקה הראשון בשנת 2009 המשיכה במפגן חולשה מדהים, במשחק אימון בקרית שלום כאשר הפסידה להפועל ירושלים 2:3.

חלק מאוהדי מכבי ת"א לא אהב את חוסר ההשקעה, חוסר הלחימה והחולשה המקצועית של רוב השחקנים ובעיקר של המערך האחורי שאינו דומה לקבוצה בליגת העל.

הואהדים קראו לשחקנים להוריד מהם את החולצה הצהובה כי הם מביישים את המועדון ולחלקם הם קראו להפסיק עם השביתה האיטלקית כשמילים בוטות נשלחו גם לעברו של הצרפתי יאניק קמנאן.

המאמן אבי נמני לא שיתף כלל את רודי חדד ונראה כי הקשר הצרפתי, שסוכניו אמורים להיפגש ביום שני עם קבוצת שטרסבורג מהליגה השניה בצרפת, יעבור עד סיום העונה לשורותיה.

השחקנים שאבי נמני מנסה להחזיר לכושר, כמו אורי שטרית, משה מישאלוב, אבי יחיאל, דולי ג'ונסון, יניב עזרן ויוסי שבחון, היו ממש נרפים והיכולת שלהם אינה מצדיקה את שילובם בהרכב ובטח שלא את שכרם הגבוה.

אחרי מחצית מאופסת כבשה ירושלים שני שערים מרגלי גיא עובדיה ועלתה ליתרון 0:2. איליה יבוריאן ויאניק קמנאן הישוו ל-2:2 אבל הפועל ירושלים של המאמן לופא קדוש חזרה הביתה עם ניצחון מוראלי 2:3 בזכות שער ניצחון של אדיר מעודה 10 דקות לסיום.

המאמן אבי נמני זעם על השחקנים בעקבות היכולת הירודה והודיע להם כי היום החופשי שלהם בשבת מבוטל ובמקום זאת הם יערכו שני אימונים .

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק