בן סהר סגר בהולנד

המועדון ההולנדי דה-גראפשחאפ הודיע על סיכום עם צ'לסי, במסגרתו השאילה הקבוצה את בן סהר עד תום העונה עם אופציה להארכת החוזה

יום שישי 02 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
מועדון הכדורגל ההולנדי דה-גראפשחאפ, פירסם הערב הודעה על סיכום השאלתו מצ'לסי של בן סהר עד תום העונה, עם אופציה להארכת ההתקשרות. בזאת משלים סהר מעבר בין ארבע מועדונים בשנתיים האחרונות.

סהר הושאל שוב מצ'לסי, אחרי שהתייבש על הספסל של קווינס פארק ריינג'רס ושפילד וונדסדיי מליגת המשנה באנגליה ומיוני האחרון גם על זה של פורטסמות'. בסה"כ שיחק מאז עונת 2006 ב-24 משחקים בהם כבש שלושה שערים (במדי שפילד).

החלוץ היה מבוקש בהולנד, בין היתר ע"י אוטרכט ווילהם טוויי, לבסוף כאמור, הגיע סהר לסיכום וחתם בדה-גראפשחאפ. סהר צפוי להצטרף למחנה האימונים של הקבוצה בטורקיה.

דה-גראפשחאפ נמצאת במקום ה-17 והלפני אחרון בליגה ההולנדית, מרוחקת רק 2 נקודות מהמקום ה-15 המבטיח הישארות בליגה. מקומות 16 ו-17 ישחקו בפלייאוף מול המקבילות בליגת המשנה. במאזן הקבוצה רק 13 נקודות אחרי 17 מחזורים והקבוצה מחזיקה בהתקפה החלשה בליגה - רק 12 שערי זכות.

המועדון ההולנדי מהעיר דואטנכם מעולם לא זכה אף בתואר רשמי, אבל מתפאר בהשבחת שחקנים כמו קלאס יאן הונטלאר שחתם לאחרונה בריאל מדריד. איצטדיונה של הקבוצה מכיל 11 אלף מקומות שמתמלאים לחלוטין במשחקי הבית.


תמונות: GettyImages


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק