לא נשכח ולא נסלח להלפרין

אוהדי מכבי תל-אביב מתכננים קבלת פנים סוערת ליותם הלפרין ביום חמישי. קללות, שריקות בוז ושלטים יחכו לשחקן הישראלי של אולימפיאקוס. ראשי האוהדים: "להלפרין איך דרך חזרה למכבי". 30 מילדי שדרות יתארחו במשחק

יום שני 05 ינואר 2009
שלמה חסיד

 אחרי שהובהר שהמשחק מול אולימפיאקוס יתקיים כסדרו ביום חמישי, כפי שפורסם אתמול בשעות הבוקר ב-TELESPORT, החלו אוהדי מכבי תל-אביב להתכונן למשחק החשוב שניצחון בו עשוי לשפר את עמדות מכבי לקראת שלב הטופ 16 ואולי אף לסייע למועדון לסיים את השלב הנוכחי במקום השני, ממנו עדיין ניתן לקבל הגרלה נוחה.

אוהדי מכבי תל-אביב מתמקדים לקראת המשחק ביותם הלפרין, השחקן שנטש הקיץ את הקבוצה לאולימפיאקוס.

ש.מ, מראשי אוהדי מכבי ת"א אמר:" מבחינתנו, לקלל את יותם הלפרין מעתה והלאה זו מסורת. מה שהיה במשחק הראשון בקיץ זה כלום לעומת הבוז והקללות שהוא יקבל במשחק ביום חמישי. מדובר בשחקן שנטש את מכבי בשעה קשה, עשה חישוב כלכלי פשוט והלך אחרי הכסף הגדול של אולימפיאקוס אחרי שהפסדנו את האליפות, את גביע המדינה ואת היורוליג. שחקן שמכבי נתנה לו הכל, שחקן שאנחנו עשינו, והוא עזב בשביל החולצה האדומה וירק לנו בפרצוף. טוב שיותם אומר שהוא לא חושב לחזור למכבי כי אין לו דרך חזרה לקבוצה".

האוהדים אגב, מתכננים לקבל בתשואות את ניקולה וויצ'יץ' שהיה שותף אקטיבי ב-3 זכיות יורוליג וחבר בכיר במכבי ת"א הגדולה של אמצע שנות ה-2000, אחת הקבוצות הגדולות בתולדות המועדון.


אלקטרה מוצרי צריכה, מעניקת החסות הראשית לקבוצת הכדורסל מכבי תל אביב,
תארח כ-30 ילדים משדרות במשחק היורוליג ביום חמישי הקרוב נגד אולימפיאקוס היוונית.
כחלק ממעורבותה של אלקטרה בקהילה החליטה החברה להזמין את ילדי שדרות למשחק הקרוב נגד אולימפיאקוס, משחק הבית האחרון של מכבי בשלב הבתים.

אלקטרה תוציא אוטובוס מיוחד, המסיע באופן קבוע את אוהדי הקבוצה ממקומות שונים בארץ למשחקי היורוליג בנוקיה ותביא את הילדים משדרות.

במסגרת האירוח תפנק אלקטרה את הילדים ותדאג להם לארוחת ערב ותעניק להם חולצות של מכבי אלקטרה תל אביב.

במהלך המשחק יוגרלו בין אוהדי מכבי אלקטרה תל אביב 8 מכשירי טלוויזיה 7 אינץ' הכוללת DVD נייד, אותם מעניקים שחקני הקבוצה לשחקני הקבוצות האורחות מאירופה. מארז המתנה מעוצב ומאוייר בצבעים כחול צהוב של הקבוצה וצבעי כתום של אלקטרה בשילוב לוגו מכבי אלקטרה תל אביב ולוגו אלקטרה. הזוכים במכשיר יוקרתי זה יקבלו אותו בטקס חגיגי על הפארקט.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק