לא יתקיימו משחקים בסופש

בשל המצב הביטחוני החליטה ההתאחדות לדחות את משחקי הליגות בסוף השבוע הקרוב. מטופס הטוטו הוצאו משחקיהן של הקבוצות הישראליות

יום שני 05 ינואר 2009
אשר גולדברג
ההתאחדות לכדורגל החליטה שלא לקיים בסוף השבוע את משחקי הכדורגל בכל הגילאים ובכל הליגות.

בהודעת ההתאחדות נמסר: "ההתאחדות אינה רואה לנכון להמשיך ולקיים את המשחקים בשעה שתושבי הדרום נמצאים תחת איומי ומתקפות טילים ושוהים במקלטים ובמרחבים מוגנים. ההתאחדות לכדורגל מדגישה כי החלטה זו נפלה בשל ההבנה שאנו מגלים למצוקת אזרחינו בשעה קשה זו של לחימה. אנו מבהירים כי להתאחדות ישנן אלטרנטיבות לקיים את הליגות, לבצע החלפות ביתיות ולמצוא פתרונות יצירתיים אחרים, אך בחרנו- מרצוננו אנו ומתוך הקשבה, הבנה והזדהות עם חיילים, אוהדים, שחקנים, מאמנים ואוהבי משחק הכדורגל  – לדחות את המשחקים".

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון: "אנו מחזקים את תושבי הדרום ואת חיילי צה"ל הנלחמים ברצועת עזה, שולחים את תנחומינו למשפחות ההרוגים ומאחלים החלמה מלאה ושלמה לפצועים. מי ייתן והשקט והשלווה יחזרו לבתיהם של תושבי כל מדינת ישראל, ושכל חיילינו יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המועצה להסדר הימורים בספורט נערכה מראש לאפשרות שמשחקי הליגות יידחו והוציאה את משחקי הישראליות מטופס הטוטו לשבת הקרובה, במקומם יוכל המהמר הישראלי להמר על משחקים מליגות אירופאיות.

פורסם לראשונה בשעה 18:44

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק