דוידוביץ' יוצא שוב לבדיקות

ניר דוידוביץ', שחזר לשער בהפסד מול הפועל ת"א, יטוס לאיטליה כדי להבדק ולאחר שיחזור יוחלט לגביו בהמשך העונה. במכבי חיפה ממשיכים לחפש בלם

יום שלישי 06 ינואר 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה מחפשים חיזוק משמעותי, אולם בתחום השוערים המצב יציב פחות או יותר. ניר דוידוביץ', שחזר מפציעה ושיחק אמש בבלומפילד, יצא שוב לבדיקות לאיטליה כדי להבדק בשנית.

דוידוביץ', שחזר מפציעה דיי ארוכה, שהעניקה לאמיר אדרי את מדי השוער הראשון, יצטרך שוב לנסוע לאיטליה כבר ביום רביעי הקרוב, כדי להבדק. במכבי חיפה יחליטו לאחר החזרה של דוידוביץ' מה לגבי ההמשך. 

בלם מגיע להתרשמות בחיפה

 במכבי חיפה מרוצים מדחיית המחזור בשבת, מה שיאפשר לקבוצה לצרף בלם זר ולבחון מספר מועמדים, שכן במועדון מאוכזבים ממשחק ההגנה החלש שמפגינה הקבוצה . 

שחקן בקבוצה סיפר : " זה סיפור שנמשך מתחילת העונה. ההגנה של מכבי חיפה היא אינה הגנה של מי שרוצה להיות אלופה. הפועל ת"א, בלי סמואל יבואה טיילה ברחבת ה-16 שלנו, כמו בגן הבהיים. הם יכלו להביס אותנו גם 0-4."

האכזבה היא מהבלם ליאוניד קרופניק, שיודח לספסל המחליפים ואולי אף ליציע. בחיפה מעוניינים להתחזק בבלם נוסף וביום חמישי יגיע למבחנים הבלם הניגרי אנדרסון ווסט.

אוסי ראנספורד הגנאי יעזוב ביום רביעי את הארץ ויטוס לגאנה כדי להצטרף לנבחרת האולימפית, שתופיע בטורניר באפריקה.

המאוכזב הגדול ביותר הוא גוסטבו בוקולי הברזילאי, שלא שותף על ידי המאמן אלישע לוי. בוקולי חש פגוע, מול מפגן הדחתו מההרכב, ובמכבי חיפה לא מתכוונים להחתימו על חוזה חדש ארוך טווח משודרג כספית. 

על כן, נראה כי בוקולי יעזוב בסיום העונה, כמו גם עמרי אפק, שאינו בתוכניות המקצועיות של המאמן, כשבמכבי חיפה לא מתכוונים לעמוד בדרכו ויאפשרו לו לעבור לכל מועדון שיחפוץ בשירותיו.

הקבוצה תקיים משחק אימון ביום חמישי מול הפועל עכו מהליגה הלאומית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק