הלייקרס מרחק ניצחון מהגמר

אחרי שלושה רבעים צמודים שהסתיימו בשיוויון 76:76, הגיע רבע רביעי נהדר של לוס אנג'לס והקנה לסגנית האלופה ניצחון חשוב 95:103 על דנבר ויתרון 2:3 בסידרה. הלייקרס זקוקה לעוד ניצחון כדי לעלות לגמר

יום חמישי 28 מאי 2009
מערכת TELESPORT

לאחר שהשוותה ېת הסידרה ל2:2- במשחק הרביעי, הגיעה דנבר ל"סטייפלס סנטר" שבעיר המלאכים כדי לנסות ולעקוץ שוב את הלייקרס ולנסות להכריע את סידרת גמר המערב  במשחק השישי בביתם. במשך שלושה רבעים זה היה צמוד. ברבע השלישי הובילו האורחים ב-7 נקודות אך אז התעוררו הצהובים, ובראשם לאמאר אודום בכדי לחזור לניצחון במשחק החמישי הכל כך מכריע

לוס אנג'לס - דנבר 94:103 (לוס אנג'לס מובילה 2:3 בסידרה)

את המשחק החמישי בסידרה אפשר לחלק לשני חלקים: שלושת̠הרבעים הראשונים והרבע האחרון. בשלושת הרבעים הראשונים המשחק היה צמוד עם יתרון קל לדנבר אך קובי בראיינט ולאמאר אודום לא נתנו לאורחים לברוח ולראיה: הרבע הראשון הסתיים בשוויון 25:25 וכך גם המחצית שהסתיימה בשוויון 56:56.

ברבע השלישי הצליחה דנבר לעߜות ליתרון השיא שלה שעמד על שבע נקודות. אבל דווקא כאשר נראה היה שהמשחק הולך לכיוון דנבר, חזרו הלייקרס וגם הרבע השלישי הסתיים בשוויון 76:76.

כשהיה נראה כי המשחק יהיה צמוד עד לסופו, ברחה לוס אנג'לס עם תחילת הרבע הרביעי ליתרון של 11 נקודות שלמעשהȠסגר את הסיפור. דנבר ניסתה לחזור ואף הצליחה לצמק את הפער עד לארבע נקודות בלבד אך משחק נהדר של לאמאר אודום והתעוררות של פאו גאסול ברבע האחרון לא השאירו לאורחים סיכוי.

בסיום 93:104 ללייקרס שיגיעו לקולורדו במטרה לסיים את הסידרה ולעלות, זו שנה שניߔ ברציפות, לסידרת הגמר

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק