עותמאן רוצה ללבוש ירוק

בבני סכנין שומעים את המגן עלי עותמאן המבקש לשחק אצל אלישע לוי במכבי חיפה. גם הפועל ת"א במירוץ והנושא#ייסגר תמורת שחקנים וכסף

יום שישי 29 מאי 2009
אשר גולדברג
עלי עותמאן מסומן כבר חודשים ארוכים כמגן הימני שיהיה הטוב ביותר בכדורגל הישראלי. המאמן הלאומי דרור קשטן ועוזרו משה סיני, עוקבים אחריו והוא מועמד לזימון לסגל הרחב של הנבחרת.

שתי קבוצות מנהלות מירוץ אחרי עותמאן. הפועל ת"א שכבר פנתה אל ראשי סכנין והעבירה מסר לשחקן עצמו, ומכבי חיפה שמחפשת מגן ימני והולכת בכיוון של יובל שפונגין ממכבי ת&quůt;א או של עלי עותמאן.

עותמאן הוא התגלית של המאמן אלישע לוי שכבר בעונה שעברה נתן לו את הבמה בהרכב הראשון. מבין מכבי חיפה והפועל ת"א, מעדיף עותמאן את מכבי חיפה ואלישע לוי. כך גם אמר עותמאן למקורביו וכך גם ביקשו בני משפחתו מראשי בני סכנין.<Ţr/>
בקבוצה מבקשים דבר ראשון להבטיח את ההשארות בליגת העל ורק לאחר מכן לדון בעונה הבאה. המאמן ערן קוליק יגיש כבר בשבוע הבא את רשימת השחקנים שעליהם הוא מוותר, במקביל לרכש עתידי.

מכבי חיפה תהיה מוכנה להעביר מספר שחקנים מהסגל הרחב לבני סכנߙן בתוספת סכום כסף. נראה כי בני סכנין תתקשה לעמוד בפני רצונו של עותמאן לחבור חזרה לאלישע לוי ולהתקדם לקבוצה גדולה יותר.

מערכת היחסים הטובה של המועדון מול נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, תביא לקיומו של מו"מ בקרוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק