חיפה לא תשחק ברוסיה

אלופת רוסיה תארח את אלופת ישראל בגביע אופ"א בדרום רוסיה ולא בבירה - מזג האויר הצפוי הוא מינוס 5 מעלות. מסתמן: מכבי חיפה תתחזק בינואר, גזל, אלמדון ובן בסט צפויים לעזוב

יום חמישי 28 דצמבר 2006
אשר גולדברג

עכשיו זה סופי: צסק"א מוסקבה תארח את מכבי חיפה ב-14 בפברואר בולאדיקווקאז.

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, מיד עם סיום ההגרלה, צסק"א שקלה להעביר את המשחק במסגרת הסיבוב הרביעי של גביע אופ"א לדרום רוסיה בעקבות תנאי מזג האויר הקיימים במוסקבה. מזג האויר הצפוי בעיר הוא מינוס 5 מעלות לעומת מינוס 25 מעלות במוסקבה.

כאמור, היום פורסם בתקשורת הרוסית שנשיא צסק"א, ייבגני גניר, החליט להעביר את המשחק.

המשחק ייערך באיצטדיונה של אלניה ולאדיקווקאז המכיל 32,644 מקומות.

גם ספרטק מוסקבה לא תארח בבירה את משחקה נגד סלטה ויגו שאמור להתקיים למחרת. ספרטק תארח, ככל הנראה, בעיר הדרומית יותר, קראסונדר.

מסתמן: מכבי חיפה תתחזק בינואר

מכבי חיפה מעוניינת להתחזק אך עדיין אין משהו על הפרק. המאמן, רוני לוי, הבהיר שנבדקות כל מיני אופציות לצרף שחקן כבר בינואר, אולם לא מתוכננים שינויים גדולים.

בקבוצה ממתינים להחלטות סופיות של לוי בנושא שחרורם של מספר שחקנים. רביד גזל יהיה השחקן הראשון איתו ישוחח המאמן. 

גזל עשוי לעבור להפועל פ"ת ועדן בן בסט מועמד למכבי הרצליה. עדיין אין החלטה לגבי השוער, תום אלמדון, למרות שהפועל כפ"ס כבר רואה אותו בשורותיה.

רביד גזל ממשיך להתאמן בשורות האלופה וברגע שיקבל פניה רצינית ישוחרר. 

חיפה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול מכבי פ"ת (שבת, קרית אליעזר). רפאל אולארה מתוכנן לפתוח בעמדת הבלם במקום דקל קינן המוצהב. בקבוצה מייחסים חשיבות רבה למשחק הקרוב. "מכבי פ"ת קבוצה מצויינת, מחכה לנו משחק קשה" אמר לוי. 

שני המשחקים של מכבי חיפה במסגרת טורניר "רומן אברמוביץ'" יתקיימו בקרית אליעזר. משחק הפתיחה של הטורניר יהיה של האלופה נגד דינמו קייב. המשחק השני יהיה נגד ספרטק מוסקבה. בבית השני ישחקו הפועל ת"א, שחטיור דונייצק וצסק"א מוסקבה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק