לא אעזוב את קרית שמונה

איזי שרצקי מבטיח לא לנטוש ספינה טובעת: "נעשה את הכל כדי לחזור בעונה הבאה לליגת העל. רן יישאר, מאמין שיחזיר אותנו". בן שמעון: "כל עוד זה תלוי בי אשאר עם איזי באש ובמים"

שבת 30 מאי 2009
מערכת TELESPORT

קרית שמונה נפרדה הערב (שבת) מהליגה הבכירה, ותשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית. חניכיו של רן בן שמעון היו זקוקים לתיקו בכדי לשחק במבחנים על ההישארות, אך כשלו מול מכבי פתח תקווה וספגו הפסד ביתי בתוצאה 2:1.

המאמן המאוכזב, רן בן שמעון סיכם: "לא שיחקנו נכון במשחק הכי קובע העונה, לפעמים זה קורה. יש תופעות שקשה להסביר אותן. היתה לנו כבדות היום. כל התקופה האחרונה רדפנו אחרי אחרים וזה קשה, כנראה שהגענו קצת מרוקנים למשחק האחרון.Ƞב- 0:0 הגענו למצבים של 100 אחוז גול. אנחנו פספסנו, הם לא ואנחנו בליגה הלאומית". 

המאמן המשיך ואמר: "כולנו אשמים, לא מעניין אותי למצוא מי אשם. אני לא רוצה להסתכל על העונה הבאה, אבל כל עוד זה תלוי בי אשאר עם איזי באש ובמים, היום ߖו האש. מקווה להיות לצידו עוד הרבה מאוד שנים".

הבעלים איזי שרצקי הוסיף: "לא ניצחנו, לא מגיע לנו להישאר בליגה. נעשה את הכל כדי לחזור בעונה הבאה לליגת העל, נקווה שנצליח. אין מה לעשות, צריך להסתכל קדימה. מותר להכשל̬ אסור להתייאש. נכשלנו השנה מכל הבחינות. רן יישאר, ואני מאמין שיחזיר אותנו לליגת העל בעונה הבאה".

על הדקות בהן קבוצתו התפרקה וספגה שני שערים אמר שרצקי: "רן הלך קדימה כדי לנצח את המשחק, ואז נשארנו בלי הגנה והפסדנו. אבל זה הגיוני. אני לא אעזוב את קרית שמונה בליגה השניה. במשחק הייתי לחוץ, אבל זה רק כדורגל ורק ספורט".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק