אוטגרי ינחת ויבחן בביתר

החלוץ הניגרי ינחת בישראל ביום ראשון ויבחן בקבוצתו של ראובן עטר. ארקדי גאיידמק ממשיך לחפש רוכש או קבוצת ניהול לעונה הבאה. בואטנג נפרד מהקבוצה

יום שישי 09 ינואר 2009
אשר גולדברג
החלוץ הניגרי בן ה-25, איגו אוטגרי, ינחת ביום ראשון בישראל ויבחן החל מתחילת שבוע הבא בבית"ר ירושלים. כעת, כאשר התפנה בקבוצה מקום לזר, בעקבות עזיבתו של דרק בואטנג, מחפשים בבית"ר כל דרך אפשרית לחיזוק ומקווים שהחלוץ, שבעונה הקודמת סיים יחד עם קבוצתו הארטלנד במקום השני בליגה הניגרית, יוכל לתרום לקבוצה.


דרק בואטנג נפרד היום כאמור ממנהלי ושחקני בית"ר ירושלים ויחזור לגרמניה, לקבוצתו החדשה פ.צ. קלן, עם חולצה ממוסגרת וזכרונות מהבירה ומארץ הקודש.

בואטנג הוא הראשון שעזב ללא טענות ובלי שנכנס לויכוח על שכרו, רגע לפני שעידן ארקדי גאיידמק מוריד את המסך.

מתברר שאנשיו של גאידמק מחפשים רוכש או כל גורם אחר שישקיע בקבוצה ויקח אותה תחתיו כבר בעונה הבאה. נכון לעכשיו אין קופצים אבל יש מי שממתינים לכניסה לבית"ר ירושלים כשמחירה יהיה בחינם פלוס.

גאידמק ממשיך לשהות ברוסיה ושומר על קשר עם נאמנו, היו"ר איציק קורנפיין שהכל בינתיים נופל על כתפיו.

נכון לעכשיו, אין כספים לרכש. שחרורו של דרק ואטנג הקל מעט על הקבוצה אבל בבית"ר חוששים להסתכן בהתחיבויות להמשך העונה ולכספים שיגיעו ממענק מיקום גבוה.

גורם בבית"ר אמר: "אלו נראים כימי פומפיי האחרונים. העונה הזו בעיקרה עוד בטוחה, אבל ההמשך נראה כמו הדרך להתפרקות מכל הכוכבים הגדולים. כרגע שום קבוצה, כולל מכבי והפועל ת"א או מכבי חיפה, לא מוכנה לקחת את מיכאל זנדברג או עידן טל למשל, בחינם, כאשר כל שיוותר להם לשלם זה את שכרם עד תום העונה. אין ספק שיהיו שחקנים רבים עם דמעות בקיץ הקרוב, כי התכנית על חוזי העתק שהם בנו עליה תהפוך לכלום".

בינתיים, אין שום התפתחות בחלון ההעברות לאירופה מצידם של אבירם ברוכיאן, יואב זיו וטוטו תמוז.


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק