גרשון רוצה את הלפרין במכבי

אחרי המשחק ביום חמישי מול אולימפיאקוס, פנה המאמן לסוכנו של הלפרין, אריק קריין והודיע לו שבשנה הבאה הוא רוצה את יותם הלפרין במכבי. אוהדי מכבי מתנגדים

שבת 10 ינואר 2009
שלמה חסיד

מאמן מכבי ת"א פיני גרשון, מעוניין להחזיר בעונה הבאה לנוקיה את יותם הלפרין, שעושה חיל עם אולימפיאקוס. 

גרשון תופס מאוד מהשחקן וחיזוק לתחושתו הוא קיבל ממשחקו המצויין של הלפרין מול מכבי ביום חמישי, שאחריו הוא שוחח עם יותם ואמר לו: "היה לך משחק מצויין, תמשיך בדרך הזו.

גרשון שוחח עם מנהלו האישי של יותם, אריק קריין, שהוא גם מנהלו האישי של גרשון ואמר לו: "יותם מאוד מצא חן בעיני במשחק שלו, יש מקום להחזירו למכבי. אם היוונים לא ירצו אותו בעונה הבאה הוא יחזור הביתה ואני יעשה ממנו רכז מהדרג האירופי הראשון".

להנהלת הקבוצה אמר גרשון: "אני לא מבין איך חתמתם על השיחרור של הלפרין, מדובר באחד השחקנים הכי מבטיחים שהיו בכדורסל הישראל בשנים האחרונות, אני בונה במכבי צוות של ישראלים נמרצים ואני רוצה פה את הלפרין, כדי לבנות קבוצה ישראלית שתלכד סביבה את הקהל.

מי שלא אוהבים כל כך את היוזמה הם חוג אוהדי מכבי ת"א, שקיימו מפגן מחאה גדול נגד הלפרין. 

אלי צ'ראווני, מאוהדי מכבי הבולטים אמר: "אם פיני באמת יחזיר את יותם, ייקח זמן רב עד שנסלח לו על הבריחה ממכבי אחרי אובדן האליפות. הוא יצטרך לרכוש מחדש את אמונינו באמצעות משחק הקרבה ולחימה ויצטרך להוכיח שהוא כבר לא השחקן המפונק שיצא ממכבי .

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק