קורבין ארנו נבחן במכבי

חלוץ מחוף השנהב, הגיע הבוקר לישראל וקיים אימון ראשון במכבי ת"א. החלוץ ייבחן ביום רביעי מול בני יהודה בגביע הטוטו. טומאסיץ' רוצה לחזור להרכב

יום ראשון 11 ינואר 2009
אשר גולדברג
במכבי ת"א רוצים להתחזק לקראת חידוש הליגה, אולי כבר בשבוע הקרוב. נמני מחפש בעיקר חיזוק להתקפה שלו, אחרי שיחרורו של קמנאן.

הבוקר (ראשון) הגיע למבחנים בקבוצה חלוץ מחוף השנהב בשם קורבין ארנו. ארנו ייבחן ביום רביעי במשחק הגומלין מול בני יהודה בגביע הטוטו. בימים הקרובים יגיעו חלוצים נוספים מחוף השנהב להתרשמות.

 איגור טומאסיץ', הבלם הקרואטי של מכבי ת"א, שהודח מההרכב ואינו משחק כבר שלושה חודשים, העביר מסר למאמן אבי נמני על רצונו לשוב לשחק, ולקבל הזדמנות נוספת.

טומאסיץ,' ששום קבוצה נכון לעכשיו לא מוכנה לקחת אותו בתנאים הכספיים של מכבי ת"א, ממשיך להתאמן.

האימונים הם תחת התאוששות מהפציעה עליה מתלונן הבלם הקרואטי, שלפי שחקני הקבוצה נהנה מהקבוצה ומאימוני החורף שטוף השמש בישראל.

שכרו של טומאסיץ', לו יש חוזה לעונה נוספת, הוא חסר תקדים בישראל. 38 אלף דולר נטו לחודש, שכר שאינו תלוי בניצחונות או מיקום בטבלה.

לטומאסיץ' יש חוזה דומה גם לעונה הבאה. במכבי טוענים כי הגורמים שאיתם התייעצו בנושא טומאסיץ' הגזימו משום מה בקשר לכושרו של הקרואטי.

לפני החתמתו של הבלם, צפה בו רן בן שמעון במדי נבחרת בולגריה במשחק מול איטליה. השלישיה הצרפתית - קמנאן, חדד ואסוס, אינם בתוכניות של אבי נמני להמשך הליגה.

לשלושה שמתאמנים בצידי המגרש עם מאמן כושר מיוחד, הובהר כי במידה ולא ימצאו עד סוף חודש ינואר קבוצה חלופית, כרטיס השחקן שלהם יוקפא והם יישלחו ליציע.

רודי חדד ממתין לקבל בתוך 36 שעות תשובה מקבוצת שטרסבורג הצרפתית, אשר מנהלת איתו מו"מ.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק