פלורנטינו פרז מתחיל לעבוד

הנשיא הנבחר של ריאל מדריד, החזיר את זינאדין זידאן למועדון ומינה אותו ליועצו האישי. גם חורחה ולדאנו חוזר וישמש כמנהל המקצועי ואחראי על הרכש. צ'אבי אלונסו יחתום בימיםȠהקרובים

יום שלישי 02 יוני 2009
אסף בילגורי

פלורנטינו פרז, נשיאה החדש ישן של ריאל מדריד לא מבזבז זמן והמשימה הראשונה שלו היא לגבש סביבו את הצוות המקצועי, שיבנה את ריאל מדריד של העונה הבאה.

המהלך הראשון של פרז כנשיאה של ריאל, הוא להחזיר שני שמות מەכרים מאוד למועדון. הראשון הוא זינאדין זידאן, שחקן העבר האגדי של ריאל, שחוזר למועדון, הפעם בתוך יועצו המקצועי ויד ימינו של פרז.

האישיות השניה שחוזרת למועדון היא חורחה ולדאנו, מאמנה ושחקנה לשעבר של ריאל מדריד. ולדאנו יהיה אחראי על הרכש במועדון, שצפוי לשנות את פניו בעקבות הכישלון בעונה החולפת, כך שולדאנו צפוי להיות איש עסוק מאוד בתקופה הקרובה.

באשר לשחקנים שיחזקו את הקבוצה, השם הראשון שינחת בברנבאו ככל הנראה הוא צ'אבי אלונסו, קשרה של ליברפול ונבחרת ספרד. ריאל מדריד כבר הגיעה לסיӛום עם ליברפול שמוכנה לשחררו ובימים הקרובים צפויה הודעה רישמית על ההחתמה.

ריאל מדריד תשלם לליברפול כ-25 מיליון יורו עבור השחקן בעיסקה, שבמסגרת יעשה גבריאל היינצה את הדרך ההפוכה לליברפול. ראפה בניטז, המנג'ר של ליברפול התעניין בהיינצה כבר לפני שߠתיים, אולם אלכס פרגוסון, המנג'ר של היונייטד הצליח לטרפד את המעבר ולהעביר את היינצה למדריד.

צילום: גטי אימג'

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק